Засідання «Hacking school». Запрошена гостя – Віра Кічанова

постер Засідання «Hacking school». Запрошена гостя – Віра Кічанова
Рівне
+380 97 95 63 798
17:00

До університету в рамках проекту «Hacking school» завітав Карел Свобода, радник Міністра фінансів Чехії та успішний бізнесмен.

Як відомо, 23 січня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочалися заняття в рамках освітнього проекту «Hacking school», спрямованого на розвиток молоді віком 14-20 років. Проект розпочався за ініціативи радника колишнього Президента Грузії Михайла Саакашвілі Іло Глонті, який зараз спільно з командою реформаторів допомагає оптимізувати в Україні апарати МВС та юстиції. Іло – 23-річний юнак, який на власному прикладі довів, що молодь здатна не тільки творити власне майбутнє, а й потурбуватися про добробут своєї держави. Він очікує, що проект «Hacking school», який стартував у Рівному, допоможе віднайти людський потенціал для позитивних змін всеукраїнського масштабу. Саме в рамках чергової, третьої, зустрічі «школи», присвяченої питанням фінансової грамотності, перед молоддю виступив відомий чеський діяч, бізнесмен Карел Свобода.

Основні тези, які проливають світло на поняття «фінансової грамотності» роз’яснив менеджер Карла у Західній Україні Йосип Антонів, незалежний фінансовий консультант «ОВБ Алфінанц Україна». За його словами, фінансова грамотність – це правильне збереження, розподіл і накопичення грошей. Також Йосип запевнив, що у поточного рівня інфляції в Україні - який сягнув позначки 23% - є дві причини: збереження громадянами України грошей під матрасом та недовіра до національної валюти. Гроші, як найліквідніший товар потребують постійного руху (вкладень) при цьому, запевняє юний фінансовий експерт, слід пам’ятати про таку річ як «повага до грошей», яка проявляється у контролі власних прибутків та видатків.

Карел розповів, що вбачає в Україні величезний потенціал для бізнесу і порівняв її майбутній розквіт зі світовою столицею азартних ігор Лас-Вегасом. У 90-х роках його становлення як успішного бізнесмена відбувалося саме в Україні – Карел займався сільськогосподарськими підприємствами, пов’язаними з вирощуванням цукрового буряка, виготовленням та реалізацією цукру. Він кілька років жив у львівському місті Броди. З того часу його кар’єра стрімко пішла вгору, але ніжні почуття до країни, де він «починав» лишилися.

Молоді він порадив, бути упертими, життєрадісними, «шаленими» та нізащо не здаватися. «Йдіть, помиляйтеся. Помилки – це зростання», - вигукував поважний радник. Молоді люди охоче задавали йому питання, радилися з приводу власних бізнес ідей. Наостанок Карел розповів про складники успішного бізнесу: він повинен мати власну філософію, ноу-хау та систему забезпечення сталості.

Сподіваємося, що ця зустріч послужить появі у Рівному сміливих молодих підприємців та фінансових аналітиків.

Наступне засідання «Hacking school» відбудеться 30 січня о 17.00 год., запрошена гостя – Віра Кічанова, російська журналістка, член незареєстрованої Лібертаріанської партії Росії, авторка книги «Pussy Riot. Справжня історія».

Залиште свій відгук

Дивіться також

ADAM


19:00
МАКСИМ БОРОДІН


19:00
Нікіта Кісельов


19:00