Колиба

Тут з любов'ю та турботою відтворено настрій та атмосферу української оселі, яка дозволить по-справжньому відпочити від шаленого ритму міського життя та повсякденних турбот.

"Колиба" — це традиційна гуцульська дерев'яна споруда з колод, де знаходили притулок для відпочинку та ночівлі мисливці, чабани і лісоруби, які надовго піднімались у гори. Як і століття тому, колиби зачаровують відчуттям безмірної свободи та єднання з величчю природи.

Горяни вірили, що колиба — богоугодна споруда, яку опікують всі дванадцять апостолів. Тому при будівництві колиби лісоруби завжди враховували архітектурно число 12. Нашу колибу, основа якої восьмикутна, вінчає чотирикутний купол і шпиль — як звернення до Бога.

"Колиба" дещо адаптована до міста, однак її зруб виготовлений лісорубами без жодного цвяха — зі смереки, спеціально доставленої з гірських Карпат. Саме це і обумовлює екологічну чистоту споруди, теплу та затишну атмосферу і потужну позитивну енергетику всього комплексу.

Ресторан оснащений кількома залами на кожному з двох поверхів, які пристосовано для проведення банкетів та бізнес-зустрічей, є і літні майданчики — тераси та альтанки на відкритому повітрі.

Справжній комин у головному залі, мисливські аксесуари, коване металеве та різьблене дерев'яне оздоблення "Колиби", без сумніву, не залишить байдужим справжнього естета. Плазмові екрани у кожному залі та жива музика на будь-який смак зроблять очікування замовлення майже непомітним.

В літню пору завжди можна помилуватися надворі прохолодним водоспадом, неквапливим струмочком та маленьким ставочком з живою фореллю. Ще у нас є унікальний закритий мангал, саме на ньому готується ексклюзивний шашлик.

Страви готуються з екологічно чистих продуктів на джерельній воді та молочній сироватці. Вся їжа надзвичайно поживна, смачна та корисна. Завітайте в "Колибу" у Рівному та переконайтеся в цьому самі.


Відгуки 5

 
Яка ціна з людини для святкування ДН?
 
яка ціна, з людини, святкування дня Народження?
 
На 07.05.2017 звільнено великий зал на 200 чоловік. Звертайтесь до адміністрації Колиби для попереднього замовлення залу на весілля
 
охорона у вас є?? чи потрібна?
 
Коли буваю в Рівне обов'язково в Колибу заходжу, гарний ресторан

Залиште свій відгук