Авто кінотеатр Auto Movie

Рівненська обл, Рівненський р-н, с.Вересневе, вул.Авіаторів 5, привокзальна площа Рівненського аеропорту
Щоп’ятниці щосуботи та щонеділі о 21:00 та о 23:00.
108470

Автокінотеатр «AUTOMOVIE» відкрито 26 вересня 2010 року. Це проект незвичайного кінотеатру у Рівному. Проект нового відпочинку під відкритим небом, який надає можливість дивитися улюблені позитивні фільми в новому ракурсі – з Ваших улюблених авто!
«AUTOMOVIE» - це місце для комфортного відпочинку, зустрічі з друзями, романтичних побачень на своїй комфортній території – у своєму, власному авто!  
Великий екран 12х7 метрів, зоряне небо, комфорт Вашого авто, відмінна якість улюблених фільмів, «MOVIEBAR», з смачною кухнею і доставкою їжі та напоїв прямо в автомобіль, приємний професійний персонал – це все є для Вас в автокінотеатрі за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Вересневе, вул. Авіаторів 5, привокзальна площа Рівненського Аеропорту!
Тут можна регулювати звук, спілкуватися в повний голос, палити, говорити по мобільному, цілуватися не заважаючи іншим! Тут місця для поцілунків у будь-якому ряду! Ви можете приїхати і поїхати у будь-який час. 
Звук на FM частоті – 99,7 FM у всіх автомобільних аудіосистемах. 
Парковка на 70 машиномісць. 
Сеанси починаються о 21:00 і 23:00 годині (час сеансів змінюється в залежності від довжини світлового дня).
Вартість перегляду сеансу - 40,00 грн. за авто. 
На території автокінотеатру працює туалет.
Автокінотеатр «AUTOMOVIE» – це чудове місце для проведення різних подій:
• Корпоративи
• Клубні зустрічі 
• Презентації та семплінг
• Автомобільні і мото-шоу. Прем’єри автомобілів і мотоциклів
• Тест-драйви
• Міні-виставки, ярмарки, фестивалі
• Дитячі свята

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ АВТОКІНОТЕАТРУ «AUTOMOVIE»
Сеанси починаються о 21:00 та 23:00, або о 22:00 та 24:00 (час сеансів змінюється в залежності від довжини світлового дня). 
Автокінотеатр «AUTOMOVIE» працює у будь-яку погоду!  
Машина під’їжджає до заїзду в автокінотеатр, водій купує білет, отримуєте меню та займає місце на парковці. Налаштовуєтеся на FM- хвилю 99,7, гасите габаритні вогні на насолоджуєтеся переглядом! 
Вартість сеансу – 40,00 грн. за авто.
Вартість перегляду двох сеансів в 1 день – 65,00 грн. за авто. 
Для виклику авто-офіціанта потрібно на декілька секунд ввімкнути аварійку.
Крупногабаритні авто (джипи та міні вени) розміщуються в останніх рядах, або займають крайні місця свого ряду, що не закривати екран іншим меншим авто.
• Швидкість руху по території не більше 10 км/год. 
• Заборонено привозити з собою їжу та напої!
• Заборонено вживати алкоголь водіям
• Заборонено вживати наркотичні та психотропні речовини
• Виключайте стопи, фари, габаритні вогні…
• Розміщуйтесь на площадці згідно розмітки та паркувальних місць.
Для повного відпочинку водіїв у нас працює послуга «драйв-таксі». У зручний для Вас час кваліфікований водій доставить Вас на вашому авто за вказаною адресою. Тому Ви можете повністю розслабитися на відкритому повітрі та отримати максимум задоволення від перегляду фільмів.
До послуг автокінотеатру додається послуга протирання авто скла, на той випадок, якщо Ви не устигли заїхати на авто мийку.
На території автокінотеатру працює туалет.


 


Відгуки 5

 
Це вже щось цікаве!) Скажіть будь ласка, який фільм йтиме завтра (22,11)?
 
))) Все добре видно! І з дівчиною на задньому сидінні, і в компанії друзів! Екран великий - тому можете не хвилюватися. Ось ще трошки і потепліє - то взагалі краса буде! Відкрите вікно, свіже повітря, мякий салон авто... Відпочивай досхочу! Перевірте самі!;)))
 
Це щось нове, ніколи не був в автомобільному кінотеатрі. Треба заїхати, тільки в мене питання, а як звук кіно з машини слухати ? Тим більше якщо сусіди по перегляду будуть двіжками гудіти...
 
Звук в автокінотеатрі на частоті 99.7 FM. Працює у всіх автомобільних системах. Ви самі можете регулювати потужність, щоб ні Ви, ні Вам не заважали!:)))) Приїжджайте! Автокінотеатр працює кожної пятниці, суботи та неділі. З повагою, адміністрація автокінотеатру!
 
Я теж автокінотеатрі ніколи не був. Скажіть а чи видно буде екран з заднього сидіння автомобіля? Якщо приїхати чотирьох, ну чи з дівчиною сісти на задньому сидінні

Залиште свій відгук