Сауна/Басейн розважально-оздоровчого комплексу «Підкова»

м.Рівне вул.Івана Підкови 17а
Сауна: цілодобово. Басейн: 7:00 до 23:00 години.
99046

Сауна

М'який пар — одна із головних достоїнств нашої сауни в Рівному. Ваше тіло в сауні не пече і не сушить, температура  пар — одна із головних достоїнств нашої сауни в Рівному. Ваше тіло в сауні не пече і не сушить, температура переноситься легше і комфортніше, тому можливо використовувати більш високі температурні режими, для більш оздоровчого ефекту.

Досягти такого ефекту вдалося за рахунок поєднання в будівництві високоякісних сортів деревини, професійної та правильної технології будівництва. Тому цей аргумент в багатьох випадках є головним для любителів попаритися у виборі сауни на нашу користь.

Сауна розрахована на 6 осіб одноразового комфортного перебування. В сауні є дерев'яна купіль з холодною водою та відром для обливання.

Зона відпочинку обставлена м'яким шкіряним диваном з двома кріслами, телевізором, столом для прийому їжі та столом для проведення масажу, а також холодильник, чайник, посуд. Зсауни можна зручно потрапити до басейну або перейти доготелю. Ви також можете робити замовлення по меню пабу та ресторану.

Запрошуємо люб'язно до нашої сауни в Рівному. Просимо вас заздалегідь замовляти час відвідування.


Час роботи: цілодобово.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (0362) 454-453, 067 363 44 34

БАСЕЙН!

Басейн — це перлина розважально-оздоровчого комплексу «Підкова».

Хочемо презентувати Вам сучасний басейн в Рівному на дві доріжки, із зручними роздягальнями. Довжина басейну становить 20 м, що на 5 метрів коротше від стандартної, але це на 5 метрів ближче до відмінного результату.

Сучасна система фільтрації та очистки води іонами срібла не створює жодних проблем зі шкірою.

Басейн пропонує невелику аквазону, в якій розташовані два водоспади для легких масажів, донний гейзер та два вбудованих стінових противотока, які є ефективними потужними масажерами. І все це входить в вартість одного відвідування.

Поряд з басейном знаходиться сауна. Працює тренер по плаванню та проводяться заняття по аквааеробіці.

Запрошуємо вас відвідати масажний кабінет, в якому надаються послуги комплексного догляду за тілом. Пропонуємо такі різновиди масажу: загальний, медовий, класичний, антицелюлітний, релаксуючий, дитячий, обгортування, рефлексотерапія, спортивний, косметичний та інші. Будьте здорові та красиві!

Басейн — гордість нашого закладу. Це по достоїнству оцінили жителі міста Рівне, тому він користується заслуженим попитом. Особливо цьому сприяють додаткові опції та доступна ціна.

Працює басейн з 07.00 до 23.00.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (0362) 454-453, 067 363 44 34

 


Відгуки 2

 
Посетила вчера бассейн. На мое время было записано еще 7 человек, среди которых были и дети. Для двух дорожек это недопустимо. Плаванием насладиться не получалось так как переживаешь чтобы разминуться с плывущим на встречу. Туалет грязный, вода и волосы везде. Кран не работал. В душ очередь. Почему я должна была доплачивать за простой тогда как это время я не провела в бассейне, а стояла и ждала пока какая-то тетка в душе намоется? Сократите количество посетителей на установленое время и наведите чистоту. За 50 грн (а в моем случае 70) условия недопустимы.
 
Басейн "Підкова" відвідую регулярно. Все дуже подобається, завжди чисто, приємно там перебувати. Всім раджу!

Залиште свій відгук