БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. “ВІЛЬНІ ЛЮДИ”

постер БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. “ВІЛЬНІ ЛЮДИ”
Глядацька зала Міського Будинку Культури
066 171 3456
17:30 та 20:00 год
290 - 850 грн

У жовтні цього року гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” представить новий альбом “Вільні люди”. На підтримку нього виконавці проведуть грандіозний тур Україною. Тур охопить сто міст та містечок, від Заходу до Сходу, з фінальним концертом на НСК Олімпійський.

«Вільні люди» це шостий студійний альбом у дискографії “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”. На створення платівки їх надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, не зважаючи на різномаїття, виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом “Вільні люди” – це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність – характер нації, що витримав випробування часом. Альбом «Вільні люди» буде доступний на всіх музиних платформах.

Шанувальників “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, як зажди, чекає абсолютна свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців. Найкраще в Україні технічне обладнання сцени та оновлене візуальне шоу. Серця фанів будуть палати вкотре.

Познайомтесь з новим етапом творчості гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”. Приходьте на концерт, щоб дати волю почуттям!

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: 

– концерт на 17:30 год: https://rivne.karabas.com/bez-obmezhen-tur-vilni-lyudi-12

– концерт на 20:00 год: https://rivne.karabas.com/bez-obmezhen-tur-vilni-lyudi-13

Довідки за телефоном: 066 171 3456.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Концерт “Harry Potter”


19:00
Театр тіней “TEULIS”


19:00