Борис Гребенщиков

постер Борис Гребенщиков
Глядацька зала Міського Будинку Культури
066 171 3456
19:00
850 - 1490 грн

Філософія, яка пройшла крізь покоління. Лірика, котра пройшла через каміння, терни волелюбності і протестності рок-н-роллу. Думка, що спрямовується далеко за межі всього земного і щоденної метушні. Все це він – легендарний Борис Гребенщиков! 

Унікальна музика гурту “Акваріум” не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-роллі і філософському реггі. І що прекрасно – ні гурт, ні його засновник Борис Гребенщиков не стали ретро колективом, не дивлячись на більш ніж солідний творчий шлях. Їхня музика – жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-ролл.

Нова програма БГ і гурту “Акваріум” називається “Двері трави” на честь їхньої одноіменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалось виконати правильно і точно. І лише коли “Акваріуму” виповнилось 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлось істинне і справжнє звучання.

“Акваріум” – це творчість поза часом та умовностями! Приходьте на концерт провести вечір з легендою!

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням:  https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/borys-hrebenshchykov-2021-03-25

Довідки за телефоном: 

☎️ 066 171 3456

Залиште свій відгук

Дивіться також

Концерт "Vivienne Mort"


19:00
Західна Ліга сміху


19:00
Надія Мейхер


19:00