Фотовиставка “Мій Параджанов”

постер Фотовиставка “Мій Параджанов”
м.Рівне, вул. Соборна 3д

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн
16:00

6 травня у виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться презентація виставки «Мій Параджанов» та зустріч з автором Юрієм Гармашем (Київ).
Юрій Гармаш відомий кінооператор та фотограф. Зняв більше 30 художніх і телевізійних фільмів. Знімав програми для телебачення. Має нагороди за операторську роботу на республіканських, всесоюзних та міжнародних кінофестивалях.
Заслужений діяч мистецтв України, академік Українською Кіноакадемії, член Національної спілки кінематографістів України, почесний член Національної спілки фотохудожників України, член Європейської Асоціації кінооператорів (I.M.A.G.O.). Володар «Золотої Дзиги» Української Кіноакадемії. Нагороджений мистецькою премією “Київ” імені Івана Миколайчука, орденом УПЦ Св. Рівноапостольного князя Володимира. За кіносценарій “1000 снопів вітру” отримав диплом на всеукраїнському літературному конкурсі “Коронація слова”. Фотографія “Киянка” ввійшла в 10 кращих фотографій про Майдан і зберігається в колекції письменника Пауло Коельйо.
Автор фотопроекту “Шевченко і Майдан”, плакат зберігається в музеї Революції Гідності. Автор дванадцяти фотовиставок “Параджанов. Дотик” та «Мій Параджанов» в Україні і за кордоном, присвячених кінорежисеру Сергію Параджанову, автор фотовиставок «Мій Майдан» та «Згадуючи», «Бориславу Брондукову-80»
Професор КНУКІМ, майстер курсу «Фотохудожник» на кафедрі “Аудіовізуальне мистецтво”.
Виставка триватиме з 6 до 17 травня у виставковій залі Міського Будинку Культури.

Організатори та співорганізатори – народна студія «Простір фото» Міського Будинку Культури, студія «У фарватері істин» за підтримки Національної Спілки фотохудожників України.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Yoga Challenge Online: 21 день безкоштовних занять з йоги


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 8:00 по 9:00
Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Антитіла (Рівне)


19:00