Фотовиставка “The Paradise of Forgotten Hearts”

постер Фотовиставка “The Paradise of Forgotten Hearts”
м.Рівне, вул. Соборна 3д

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
10.00-18.00

З 1 по 12 лютого 2019 р. у виставковій залі Міського Будинку Культури буде представлена виставка одного з найвідоміших фоторепортерів та мандрівників світу Антоніо Арагон Ренунціо (Іспанія). Експозиція матиме назву “The Paradise of Forgotten Hearts” (“Рай забутих сердець”). Зустріч та спілкування з автором відбудеться 9 лютого о 15:00 год у МБК. Вхід вільний.

Автор працює в якості фотографа для різних міжнародних прес-агентств. Пише про фотографію та публікує звіти в міжнародних друкованих та цифрових ЗМІ. 
Він виставляв роботи індивідуально та колективно (понад вісімдесят виставок) у важливих залах та музеях: Іспанський музей сучасного мистецтва (Мадрид), Музей образотворчих мистецтв (Сантандер), Фонд BBK (Більбао), Canal de Isabel II (Мадрид), Espai de la Fotografía (Валенсія), Соціальні та культурні проекти Кайе Дюро (Касерес), Центральна бібліотека (Англія), ARCO (Міжнародний ярмарок сучасного мистецтва, Мадрид), Fundación MAPFRE, ONCE Foundation, Національний театр Рубена Даріо ( Манагуа, Нікарагуа), Музей Антіокії (Медельїн, Колумбія), Палац Фонтенбло (Китай), Університет Ідальго (Мексика), музей історії культури Оснабрюка (Німеччина), Парк Бурдж Халіфа (Дубай) та інші. Його роботи експонувались в НУ Острозька Академія та в Рівненському обласному краєзнавчому музеї у Міжнародних конкурсах «LifePressPhoto» та «Фотовернісаж на Покрову».
Невтомний мандрівник, постійно практикуючий фотожурналістику, (в останні роки він висвітлював історії в таких місцях, як: Нікарагуа, Гондурас, Таїланд, Мексика, Марокко, Туреччина, Алжир, Того, Буркіна-Фасо, Бенін, Бірма, Гана …).
«Фотожурналістика є логічним наслідком у моїй праці, принаймні, у моєму випадку, пристрастю до подорожей та бажанням побачити і розповісти, які зазвичай інші люди не бачили чи не проживали» – пише автор виставки.
Антоніо Арагон Ренунціо в Україні в буде вперше. В планах в місяці лютому фоторепортажі в деяких регіонах України.
В експозиції виставки буде представлено 6 фоторозповідей.

Сторінка автора: http://antonioaragonrenuncio.com/
http://ongoasis.org/oasis/ 
Організатори та співорганізатори – народна студія «Простір фото» Рівненського МБК, студія «У фарватері істин» за підтримки Національної Спілки фотохудожників України.

Довідки за телефонами:

☎️ 097 116 45 39

☎️ 096 902 10 43.

Залиште свій відгук

Дивіться також