Фрістайл та Діти Фрістайла. Нова програма «Україна Ненька»

постер Фрістайл та Діти Фрістайла. Нова програма «Україна Ненька»
м. Рівне, вул. Гагаріна, 6
+38(050) 383-91-91
18:00
340-950 грн

Розпочався черговий концертний тур відомих українських музичних гуртів «Фрістайл» і «Діти Фрістайла» містами і містечками України.
В нинішніх досить непростих умовах, коли країна потерпає від агресіі, легендарні артисти вирішили підтримати дух своїх земляків, підтримати своїх захисників — бійців Збройних Сил України, на адресу яких буде спрямована частина виручених коштів.
Концертна програма обох колективів була значно перероблена — абсолютну більшість пісень перекладено українською мовою, отже, на вас чекають дійсно прем'єри і водночас ваші улюблені пісні в новому вигляді.
Створені також нові актуальні номери, з якими прихильники цих гуртів уже мали змогу ознайомитись в інтернеті — «Цвіте калина», «Не кохана я», «Мамо, я його люблю», «Пацан сказав — пацан зробив», «Чорнобаївка», «Горить москва», «Ревную», «Обійму-поцілую» та інші.
Не випадково об'єднана програма двох колективів називається «Україна-ненька» — саме ця пісня, створена свого часу легендарною солісткою «Фрістайла» Ніною Кірсо, яка, на жаль, нещодавно закінчила свій земний шлях, стала своєрідним девізом артистів, високо оціненим прихильниками.
Україна обов'язково переможе і буде вільною!
Отже, подаруйте собі хвилину радості в наш сумний час, приходьте на концерт!
На вас чекатимуть ваші улюблені «фрістайлівці» Сергій Кузнєцов, Сергій Ганжа, Юрій Зірка, Юрій Савченко, чарівна Ната Нєдіна, а також молоді і амбітні, не менш улюблені «Діти Фрістайла» Денис Супруненко, Ігор Лаврик, Анатолій Супруненко і Анатолій Караман.
І, звичайно ж, чудові пісні
засновника обох гуртів композитора і продюсера Анатолія Розанова, одна з яких, як і тридцять років тому, називається «Завтра» — бо ми всі віримо, що нашу Україну чекає чудове, щасливе і мирне завтра!

До зустрічі!

Залиште свій відгук

Дивіться також

Melovin


19:00
Volkanov


18:00