Катерина Бужинська та Михайло Грицкан. «Україна - це ти»

постер Катерина Бужинська та Михайло Грицкан. «Україна - це ти»
м. Рівне, вул. Гагаріна, 6
19:00
340-700 грн

КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА ТА МИХАЙЛО ГРИЦКАН З ПРОГРАМОЮ «УКРАЇНА – ЦЕ ТИ» У РІВНОМУ

Концерт відбудеться 1 червня у рамках благодійного туру «З піснями до перемоги» у Палаці Культури (Гагаріна, 6). Початок концерту о 19:00.

Народна артистка України Катерина Бужинська – частина історії Української культури, співочий посол миру, волонтер! Кожен її номер – незабутнє шоу! Її фото прикрашають обкладинки глянцевих журналів, а краса голосу заворожує з перших нот. Артистка випустила 8 альбомів, понад 20 кліпів. Вона володарка Гран-прі 5 міжнародних конкурсів і більше 25 міжнародних премій. Катерина співає на 7 мовах, а її пісні співають українці у всьому світі. Емоційна і життєрадісна артистка, якій завжди є, що сказати своєму слухачеві.

Заслужений артист України Михайло Грицкан – улюбленець жінок та свій серед чоловіків! У репертуарі співака більш ніж 300 пісень написані у різних стилях. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями, а особливий оксамитовий тембр голосу та надзвичайна харизма візьме вас в полон і вже ніколи не відпустить. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості, з якою виконує не просто пісні, а історії з життя. Кожен з вас обов’язково знайде себе в його піснях.

З метою підняття бойового духу українців та збору коштів на підтримку ЗСУ, Катерина Бужинська та Михайло Грицкан вирушили у турне країнами ЄС. Не тільки в Європі, а й в Україні артисти дарують слухачам неймовірне свято української пісні. Під час концерту відбудеться благодійний аукціон, всі кошти від якого, артисти направлять на підтримку 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», з якою співпрацювали неодноразово. Саме тут зараз служить брат Катерини Бужинської. Тому можна на 100% бути впевненим, що кошти обов’язково будуть передані тим, хто боронить нашу державу.

Залиште свій відгук

Дивіться також

CHEEV


19:00
 «МАВКА.ШОУ»


19:00