Концерт "ДахаБраха"

постер Концерт "ДахаБраха"
Глядацька зала Міського Будинку Культури
066 171 3456
19:00
350 - 890 грн

30-го листопада 2021-го року у Рівненському Міському Будинку Культури відбудеться ексклюзивний концерт “ДахаБраха”!

“ДахаБраха” стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу “Фарго”, в рекламі Девіда Бекхема – профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені. Ще жодна група так філігранно і сучасно не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому 30 листопада в Рівному “ДахаБраха” влаштують грандіозне live-шоу!

“ДахаБраха” – музичний проект, створений у 2004 році Владиславом Троїцьким, який є організатором та художнім керівником артистів. Свій власний стиль музики виконавці характеризують етно-хаосом, на меті якого передати глибинний смисл за допомогою експериментів з формами та зміщення традиційних акцентів.

Без жодних перебільшень, слід сказати, що гурт “ДахаБраха” мегапопулярний в Україні. Творчість колективу сприймається українським слухачем, як щось знайоме з народження, рідне, те, що тече по венам. Хоча інколи мова пісень не зрозуміла для нас, адже вміщує у собі велику кількість діалектизмів та архаїзмів.

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/dakhabrakha-2021-11-30

Довідки за телефоном: 066 171 34 56. 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Концерт “Harry Potter”


19:00
Театр тіней “TEULIS”


19:00