MOZART L’Opera Rock Le Concert

постер MOZART L’Opera Rock Le Concert
м. Рівне, Тетральна площа,1

MOZART l'opera Rock Le Concert – те, що необхідно побачити кожному.

MOZART l'opera Rock – Le Concert – те, що необхідно почути всім.

Мода змінювалася, змінюється, і зупинятися не збирається, а Моцарт навіть під призмою сучасності завжди залишається Моцартом.

Геній-бунтар повертається!

Історія Моцарта – яскравий приклад того, що геніальність вічна...

П'ять тисяч сімсот мільйонів написаних нот, понад триста фільмів, сотні наукових робіт – ось підношення людства великого Моцарта. Саме фатальне, саме останнє і пристрасне – MOZART l'opera Rock LE CONCERT, французька версія любові і смерті маестро. Ким був цей маленький чоловік, який ніколи не пив коли і не читав Сартра? Геній у мистецтві, в любові – один з нас! Один з попередників плеяди великих рок-бунтарів, розповідь про життя якого перетворився в шалений рок-концерт з 24 арії про силу пристрасті під грім ударних.

MOZART l'opera Rock LE CONCERT адресований широкій публіці – легке, барвисте видовище і характерне виконання заразливих рок-хітів мюзиклу приваблює молоде покоління глядачів, тим не менш, зберігаючи стиль епохи. А кожна з наповнених непростим змістом пісень розповідає свою історію, в кожній – роздум на окремо взяту тему, багато з яких актуальні і сьогодні. Головна з них – життя коротке! А значить не варто витрачати її на те, що прийнято або престижно в безликому суспільстві. Важливо не втратити себе, незважаючи на труднощі і страхи.

«Рок + Моцарт + 6 солістів + симфонічний оркестр + хор + рок-бенд» – це новий рецепт чудового коктейлю, спробувавши який глядач тут же захотів ще..

Залиште свій відгук

Дивіться також

Тіні забутих предків


18.00
Каліка з острова Інішмаан


19.00
Полліанна


19.00
Земля


17.10, 31.10, 7.11 - 18.00, 28.10, 27.11 - 19.00