“Рівне, яке було. Харват, який є”

постер “Рівне, яке було. Харват, який є”
м.Рівне, вул. Соборна 3д
17.00

Відомий рівненський фотохудожник, керівник студії “Простір Фото” Рівненського міського Будинку Культури Олександр Харват запрошує усіх на свій творчий вечір з нагоди ювілею! Вечір матиме назву “Харват, який є…”

У програмі:
– презентація нового альбому «Рівне, яке було…»,
– культурна програма, спілкування…

“Кожне людина особлива – характером, можливостями, родом занять. У кожного з нас є певний час, який ми витрачаємо по-різному – для себе, родини, оточення. Час ніколи не повертається і прикро, коли він втрачений даремно, навіть його миттєвості. 
Ми живемо лише Сьогодні. Вчора – це наша пам’ять та історія. Завтра – майбутнє, яке багато в чому залежить від того, Як ми проживемо сьогодні.
Ми не знаємо, скільки у нас буде днів народження, але приходить певний час, коли розумієш, що це хороша нагода особистих підсумків та нових планів.
Мені є що згадати, про що розказати, є чим пишатись, є багато проектів, марафонів, учнів, книг, музей фотографії і, слава Богу, попереду багато планів.
Я щиро вдячний дружині, родині, друзям, колегам, усім, з ким зустрівся на життєвому шляху за допомоги, поради чи просто спілкування. Без вас все було б неможливим.
До зустрічі!”

Залиште свій відгук

Дивіться також