Серцеїдки

постер Серцеїдки
м. Рівне, Театральна площа,1
18:00
400-890 грн

Краса жінки не в одязі, не в фігурі чи зачісці. Краса жінки в її очах, бо це дорога до її серця – місця, де живе кохання. Чоловікам і одну жінку витримати непросто. Але що робити, якщо їх аж вісім і всі вони знаходяться під підозрою, оскільки єдиний чоловік у домі просто взяв і щез. А це означає, що свято, на яке вони чекають – під загрозою. Кожна з жінок розуміє, що носить в собі безліч секретів, але в житті нікому не зізнається про це. Головна інтрига залишається нерозгаданою – куди насправді подівся їх єдиний чоловік, якому вони усі винні грошей і до чого тут кохання.
Детективна комедія за мотивами французького письменника Р.Тома “8 жінок” з непередбачуваним фіналом. На вас чекає феєрверк яскравих акторських робіт у супроводі музики та танців. Вистава, що надихатиме вас на справжні почуття.
У ролях:
Анна Кошмал – актриса театру та кіно, зірка серіалів “Свати” та “Папік-2”, вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”
Віра Кобзар – актриса театру та кіно, зірка серіалів “Родичі”, “Скажене весілля” та вистав “Вірні дружини”, “Сильні слабкі жінки”
Дарія Петрожицька – заслужена артистка України, зірка серіалу “Папік” та вистав “Сильні слабкі жінки”, “Третій Зайвий”
Катерина Варченко – актриса театру та кіно, зірка серіалу “Хазяйка”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”
Ксенія Вертинська – актриса театру та кіно, зірка серіалу “СидорЕнки та СидОренки”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”

Наталія Васько – актриса театру та кіно, зірка вистави “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”
Олена Петрова (Астрая) – заслужена артистка України, співачка, зірка вистави “Третій Зайвий”
Світлана Золотько – народна артистка України, актриса Київського академічного театру на Лівому березі Дніпра, зірка вистави “Час кохати”
Stylist – Анна Широбокова
Stylist assistant – Лоліта Поляруш
Make up artist – Катерина Старовойтова
Дякуємо за співпрацю українському бренду жіночого вбрання
@olyamak_official Фото – Анастасія Мантач
Режисер – Олег Мельничук
Генеральний продюсер – Тетяна Єдемська
Театральна агенція ТЕ-АРТ.

Відгуки 3

 Руслана
Доброго дня, я завідуюча сектором культури, молодіжної політики та спорту Біловодської селищної війської адміністрації Луганської області Я працюю з ВПО.Територія цієї громади в окупації з 24.02.2022 року. Чи можна попросити вас про лекілька квитків для ВПО?
 Shela
Как купить диплом о высшем образовании с занесением в реестр купить диплом бакалавра в пскове
 Jerold
Купить диплом государственного образца: надежные способы купить диплом лицея

Залиште свій відгук

Дивіться також