“З тими кого люблю”. Ада Роговцева

постер “З тими кого люблю”. Ада Роговцева
Глядацька зала
097 055 32 21, 43 93 38
19:00 год
120 - 300 грн

15 квітня 2019 року в Міському Будинку Культури відбудеться творча зустріч з відомою актрисою Адою Роговцевою. Вечір матиме назву «З тими кого люблю…».

Вашій увазі будуть представлені уривки з фільмів та вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», “Вася должен позвонить”, поезія, монологи, а також живе спілкування з акторами. Серед останніх будуть присутні: заслужені артистки України Світлана Орличенко, Катерина Степанкова, а також Олексій Скляренко та Володимир Маляренко.

Зустрічі з Адою Роговцевою традиційно стають великою подією, адже за нею стоїть ціла епоха поетичності в кінематографі і театрі. Ця актриса прекрасна як у драматичних, так і в комедійних постановках. Творчі вечори з Адою Миколаївною насичені тонким гумором, сокровенними історіями, почуттями дружби та віри, і вони завжди потрапляють в глиб серця. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва, отож не пропустіть цю подію повз свою увагу.

Тривалість дійства: 1 год 50 хв (без антракту).

КВИТКИ:

– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн: https://kasa.in.ua/z-timi-kogo-lublu-ada-rogovceva?fbclid=IwAR1Q7vcxPaZ6Rym7mPturHvP667zlxSqC8ZYLSYiiL-y5Hu1jZ1aUPoI9qE

Залиште свій відгук

Дивіться також