«Жіночий Квартал»

постер «Жіночий Квартал»
Рівненський Міський Будинок Культури
097 055 32 21, 43 93 38
19.00
260-960 грн

Багато хто вважає, що у жінок немає почуття гумору, але 14 сміливих, талановитих, прекрасних актрис готові довести протилежне. 

“Жіночий квартал” – це новий погляд на гумор від представниць слабкої статі. Проект створений студією “Квартал 95” і покликаний відкрити новву главу в світі українського комізму. Постійними учасницями цієї програми є Олена Кравець, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Олександра Машлятіна, Віра Кекелія та інші. Ці жінки готові доводити, що їхнє почуття гумору нічим не гірше, аніж чоловіче. Дівчата вже заготовили свої найкращі, найгостріші жарти про сім’ю, кохання, побутові проблеми, а також про зірок шоу-бізнесу. Тут майже немає місця чоловікам, панує краса, любов і ніякої політики. Шоу рясніє яскравими танцювальними і вокальними номерами, гумористичними сценками та дотепними жартами, які допоможуть жінкам з легкістю подивитися на актуальні події їхнього життя. Тож чим будуть дивувати “14 подруг квартала?” Приходьте і побачимо разом!

КВИТКИ:

– в касі Міського Будинку Культури

–онлайн:https://rivne.karabas.com/zhenskij-kvartal-3/order/?fbclid=IwAR03UMD3YlZqoTpRpTGYccuDRVqYrBVvlwvDBmjcwVXK9I65Kb3PbjNpwII

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

VOłOSI


19:30
Хор ім. Г. Г. Верьовки


19.00