Галерея європейського живопису "Євро - Арт"

м.Рівне, проспект Миру,4 [Карта]
ср.-нд. 11-19 год., пн.-вт. - вихідний
71383

 "Євро-Арт" знайомить Вас із надбанням світового живопису ХIX–XX ст. Галерея презентує полотна відомих західноєвропейських майстрів, а також твори українських художників зі світовими іменами. Експонуються картини М. Глущенка, С. Шишка, А. Ерделі, Й. Бокшая, Ф. Манайло, А. Коцки, А. Кашшая, О. Шовкуненка, Т. Руссо, Т. Дезире, Ф. Шенеса, Я. Вешина, Я. Саймонса, Г. Пауельса, Є. Камзолкіна, В. Орловського та ін.

"Євро-Арт" — це ініціативна платформа для творчих людей (художників, музикантів, літераторів, режисерів, мистецтвознавців, культурологів, журналістів та ін.), а також місце спілкування та культурного дозвілля для мистецької спільноти.

"Євро-Арт", як освітній центр, дає можливість студентам вищих навчальних закладів гуманітарних та художньо-педагогічних факультетів брати участь у всіх проектах і заходах галереї, а також проходити стажування, працювати та організовувати художні виставки.

 

Графік роботи:

Ср.–Нд.: з 11:00 до 19:00

Пн., Вт.: вихідні

 

Вхід — 8 грн.

Акція! При пред'явленні пенсійного посвідчення  знижка на вхідний квиток - 50%

Замовлення екскурсій — 20 грн.

Діти до 7-ми років безкоштовно.

Групи студентів та школярів 6 грн./чол.


Відгуки 1

 
Після того як я побувала в музеї "Євро-Арт" в мене залишилися чудові враження. Це дуже цікавий музей, який потрібно відвідати.

Залиште свій відгук