Хобі Центр Зуза

м. Рівне, вул. Короленка, 1 (ТЦ Злата Плаза, ІІІ поверх)
Щодня з 10-21 год.
44187

Художня студія "ЗУЗА" створена для дорослих і дітей, які хочуть долучитися до світу мистецтва. 
Заняття і майстер-класи проводять досвідчені педагоги, талановиті митці та професійні художники. 
Навчальні групи формуються відповідно до віку учнів: 
• 4–6 років 
• 7–8 років 
• 9–12 років 
• дорослі (12+) 
• олійний живопис (14+) 
• група підготовки до вступу у ВНЗ
Ми створили художню студію, для дітей та дорослих, для всіх, хто хоче вчитися, творити, вдосконалюватись. 
В затишній атмосфері проводяться заняття, майстер-класи, демонстрації та пленери під керівництвом досвідчених викладачів, професійних художників, талановитих майстрів. 

Приміщення студії знаходиться в самому центрі міста в ТЦ Злата Плаза на 3-му поверсі поруч з нашим магазином. Це окреме затишне приміщення зі скляними вітражами на всю стіну, звідки відкривається чудова панорама на парк з озером – багато природного денного світла, необхідного для роботи. Поруч, в ТЦ Злата Плаза знаходиться наш магазин зі всім необхідним для творчості. Дуже зручно доїжджати громадським транспортом та власним автомобілем. 
Групи будуть формуються за віком відвідувачів. Ваш рівень підготовки не має значення! Відвідувати заняття можуть як початківці, так і люди, які мають певний рівень знань. Викладачі будуть максимально забезпечувати індивідуальний підхід до кожного учня із врахуванням вікових особливостей та рівня підготовки ! 

Вікові групи формуються наступним чином: 
0. 4-6 років 
I. 7-8 років 
II. 9-12 років 
III. дорослі (12+) 
IV. олійний живопис (14+) 
V. група підготовки до вступу у ВНЗ 


І та ІІ групи: пропонуємо образотворче мистецтво (живопис, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, паперопластика, сучасне мистецтво. 
ІІІ та ІV групи: живопис (гуаш, акрил, олія), графіка (пастель, акварель, олівці, вугілля, сангіна, соус, туш). 
V група: академічний живопис та малюнок (акварель, олія, малювання гіпсів, портрет, начерки, фігура людини), майстер-класи та демонстрації. Майбутнім студентам пропонуємо підготовку до вступу на художні спеціальності ВУЗів – заняття з академічного малюнку та живопису, основи кольорознавства та композиції. 

Для наймолодших (дітки від 4 років) пропонуємо заняття по формуванню та розвитку графічних навичок, робота з олівцем, фломастером, крейдою, пензлем. У нас є завдання на тренування дрібної моторики ручок, зорової та моторної координації, узгодженості дії очей і рук. Вчимо малюка творчому підходу при вирішенні різних завдань. Допоможемо Вашій дитині сформувати поняття про гармонію, просторове мислення, композицію. Навчимо малюка втілювати свої творчі фантазії послідовно і успішно. Розвиваємо художній смак, асоціативно-образне мислення, уяву, фантазію. Познайомимо з видами образотворчого мистецтва. 

Учні вчаться працювати з папером, змішувати фарби, бачити колір, володіти олівцем, пензлем та іншими художніми інструментами. 
На заняттях Ви дізнаєтесь про основи композиції, колір, жанри (натюрморт, пейзаж, портрет та інші), гармонію, реалістичні та декоративні рішення роботи. 
Ми розповімо, з чого починати картину, чим продовжувати, як її завершити та грамотно оформити. 
Всі теоретичні знання будуть даватися під час творчого процесу, нерозривно з практикою. 
Поетапний розбір малюнка, побудова, перспектива, вибір матеріалів та стилю виконання, пошук кольорового рішення – все це розглядається в доступному вигляді. 

Основні заняття, будуть доповнюватись, конкурсами, виставками (заняття з оформленням робіт до виставок), вправами, екскурсіями, виїздами на етюди, сімейними вечорами та залученням батьків у творчий процес. 
Для кожної вікової групи в цікавій формі проводитимуться заняття з історії мистецтв, про відомих художників, стилі та напрямки. 

Наші викладачі прагнуть вільного всебічного розвитку творчої особистості. 
Підтримаємо будь-яку Вашу ініціативу, розглянемо Ваші пропозиції, запрошуємо до співпраці.

 


 


Відгуки 1

 
Вам плюс (Просто не знаю як ще написать:)))Molodeць!!!

Залиште свій відгук