«Antique House»(ресторан)

м. Дубно, вул. Замкова, 17
11.00-23.00
зал на 50-60 осіб
8290

Пов'язані заклади

«Antique House»(готель)
Адреса: м.Дубно, вул. Замкова, 17

Ресторан готелю » Antique House » відрізняється своєю вишуканістю, просторністю , та дизайном. Кожен хто відвідує наш ресторан — відчує приємну та теплу атмосферу спокою та гармонії.

  • Ресторан обладнаний сучасною аудіосистемою.
  • В меню для Вас є : салати, холодні закуски, перші та другі страви, гарніри, безліч м’ясних та рибних страв , холодні та гарячі напої, розливне та пляшкове пиво , шампанське , слабоалкогольні напої , лікери, вермути, грузинські та кримські вина, віскі , коньяк, справжня горілка!!!
  • Всі страви кухні готелю » Antique House » відрізняються особливим смаком — не дивуйтесь якщо вони нагадають Вам домашню їжу, справа в тому , що в нас працюють професіональні шеф-повари, які готують страву лише після того, як Ви її замовили, і використовують при цьому тількі свіжі та найсмачніші продукти для її приготування.
  • Ресторан готелю » Антік Хаус » розрахований в середньому на 50 — 60 посадочних місць. За бажанням Ви можете замовити столик чи весь ресторан для проведення зустрічей , вечірок,  днів народжень та інших урочистих подій .

Залиште свій відгук