Іоланта

вул. Данила Галицького, 9В
пн-сб 11.00- 2.00, нд - 11.00 - 00.00
VIP-зал на 12-15 персон, великий зал 80-120 осіб, український зал - 50 осіб
5699

   Опера Чайковського "Іоланта" — це зворушлива історія сліпої французької принцеси Іоланти, що зцілилася завдяки коханню. Це піднесений гімн любові, що відкриває кращі сторони людської душі, несе з собою світло пізнання, насолоду красою і щастя.

   Ім’я принцеси у перекладі з латинської — фіалка. Інтер’єр ресторану "Іоланта" увібрав у себе красу та ніжність цієї квітки.

   Велика зала, що на другому поверсі, оформлена у класичному стилі: сніжно-білі скатертини, елегантні гардини, оббиті гобеленовою тканиною стільці з різьбленими спинками та м’яке світло кришталевої люстри. Так само як аромат фіалки позитивно впливає на тіло й душу людини, атмосфера ресторану "Іоланта" налаштовує на оптимістичну ноту, знімає напругу.

   "Іоланта" багатогранна, як і квіткова тезка.

    Окрім зали у класичному стилі у закладі є українська зала. Серед квітучих вишень і яблунь — дерев’яні столи, застелені вишитими лляними скатертинами, попід стелею майорять стрічки, вишитими рушниками красуються стіни, у повітрі вчувається запах вареників та борщу з пампушками.

   Якщо Вам більше імпонує клубний інтер’єр, "Іоланта" запрошує до молодіжного кафе-бару. М’які червоні дивани та пуфи, що вдало контрастують з чорними столиками, приглушене освітлення та запальна музика. Бармени запропонують найрізноманітніші напої та коктейлі.

   Для винуватців урочистостей безкоштовні сюрпризи від закладу.

   Також, запрошуємо Вас завітати до нас на смачні бізнес-ланчі.

   Наші ціни, атмосфера, музика, страви та подарунки приємно вразять Вас!


Відгуки 3

 
Яка ціна з дюдини на святкування Дня народження?
 
Український зал просто бомба..))) Все дуже смачне і приємно сидіти))
 
Нещодавно святкували День народження, враження просто незабутні, відмінна кухня і обслуговування і супер!!!!

Залиште свій відгук