Колиба

Відгуки 8

 
Прекрасний персонал.Смачна кухня.Адміністратор Анна - професіонал своєї справи.Святкування дня народження відбулося лише з позитивними емоціями.
 
Святкували весілля в цьому закладі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ЗАКЛАД!!!! Під час святкування нашого свята, весь персонал Колиби був п'яний, що було яскраво помітно коли прибирали зі столів - як кажуть бий посуду я плачу! Посеред свята вияснилось, що алкоголю в нас вже немає!!! Хоча алкоголю було більше ніж достатньо!!! А що вже казати про солодке, яке просто вкрали так само як і алкоголь!!! P.S.: порадувала тільки смачна кухня та музиканти!!!
 
Стосовно "НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ЗАКЛАД!!!!" погарячкував. Заклад дійсно вартий уваги як у гарному розміщенні закладу так і дизайну території та самого закладу. Персонал виконує свої функції якісно та професійно. Великий плюс для цього закладу, що реагують на дані відгуки, проводять роботу між персоналом, що тільки має позитивно впливати на роботу даного закладу. Музика - щира подяка дуету DELUXE за професіоналізм. На сьогодні конфлікт вичерпано, пояснення дані керівництвом закладу були вагомими та обснованими. Можна зробити один вагомий висновок, що заклад цінує кожного клієнта та намагається задовільнити його потреби.
 
Яка ціна з людини для святкування ДН?
 
яка ціна, з людини, святкування дня Народження?
 
На 07.05.2017 звільнено великий зал на 200 чоловік. Звертайтесь до адміністрації Колиби для попереднього замовлення залу на весілля
 
охорона у вас є?? чи потрібна?
 
Коли буваю в Рівне обов'язково в Колибу заходжу, гарний ресторан

Залиште свій відгук