Піцерія-бірерія "La Farina"

Пов'язані заклади

Бар-піцерія "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Броварня "Кружак"
Адреса: м.Рівне, вул. Тиха, 10
Міні-готель "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Піца-трак "Prima Pizza"
Адреса: м.Рівне
Піцерія "На Гірці"
Адреса: м.Рівне, Парк ім.Т.Шевченка, вул. Соборна, 3д
Ресторан-піцерія "La Riva"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Ресторація "Casa Nuova"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Тратторія "Trattoria da Ventotto"
Адреса: м.Рівне, вул. 16-го Липня, 71

Назва закладу - «La Farina», що у перекладі з італійської означає «борошно». Все просто, адже саме з борошна виготовляється хліб, паста, булочки для бургерів, кондитерські вироби ну і, звичайно ж, піца. Тобто все, що Ви зможете скуштувати у піцерії-бірерії «La Farina».

Що таке піцерія з італійською піччю на дровах від ресторанної мережі «Ventotto» усім вже давно відомо!

А щодо бірерії, у нашому випадку - це пивний заклад, в якому подається крафтове пиво «Кружак» з власної броварні, а також ситні закуски до нього. На першому та другому поверхах можна
насолоджуватись переглядом футбольних матчів та інших спортивних подій.

У Вашому розпорядженні три затишних зали, розміщені на трьох поверхах, стильна банкетна зала на 30 місць і літня тераса. Привітний персонал зробить усе можливе для комфортного перебування у нашому закладі.

Название заведения - «La Farina», что в переводе с итальянского означает «мука». Все просто, ведь именно из муки изготавливается хлеб, паста, булочки для бургеров, кондитерские изделия ну и, конечно же, пицца. То есть все, что Вы сможете попробовать в пиццерии-бирерии «La Farina».

Что такое пиццерия с итальянской печью на дровах от ресторанной сети «Ventotto» всем уже давно известно!

А по биррерии, в нашем случае - это пивное заведение, в котором подается крафтовое пиво «Кружак» с собственной пивоварни, а также сытные закуски к нему. На первом и втором этажах можно наслаждаться просмотром футбольных матчей и других спортивных событий.

В Вашем распоряжении три уютных зала (включая стильный банкетный зал на 30 мест), размещены на двух этажах, и летняя терраса. Приветливый персонал сделает все возможное для комфортного пребывания в нашем заведении.

Benvenuto!


Залиште свій відгук