Пекарня #1

вул. В.Чорновола 60
07.30 -22.00
8372

Смачнющий хліб та випічку за рецептами різних європейських країн тепер можна придбати та почастувати у Рівному.
Особливість Пекарні#1, що працює в центрі Рівного в тому, що заклад створений по образу французьких пекарень boulangerie (буланжері), які вже багато років завойовують серця не тільки французів, а і гостей з інших країн. Тут ви на власні очі бачите, як випікаються ваші смаколики, які згодом стоятимуть на вашому столі.
Заклад співпрацює з французьким пекарським центром, тим самим працівники ознайомлені з випічкою різних країн світу: французькою, італійською та прибалтійською.

Серед того, що ви можете скуштувати у Пекарні – це хліби та випічка різних європейських країн. Їх готують на натуральних винних заквасках, що надає їм особливого смаку. Це вже традиційний масляний французький круасан, а поряд із цим просто унікальні рецепти ще 14-15 століття, такі як – дрезденський штолен, міланський паннетон та французька бріош.

Тут можна почати ранок зі смачного сніданку, перекусити в обід та повечеряти з коханою людиною у романтичній атмосфері. Адже Пекарня має повноцінне меню, яке задовольнить бажання кожного.


Відгуки 7

 
Ми постійні клієнти Пекарні. Заходимо поснідати перед початком роботи - офіціантка з порогу уже знає, що ми будемо замовляти. Домашня затишна атмосфера та очікувана якість страв радують. Недоліки є скрізь, але вони не значні, з упевненістю можу сказати, що це місце куди хочеться повертатися.
 
Персонал не зовсім готовий обслуговувати гостей з 7.30 год і в час обіду з 12-ти до 13.00 - самі коментують, що цей час збігається з їхнім сніданком і обідом.Купували вранці учорашній хліб та випічку - знижки не надали і не коментували, що така є. Відсутність позитивних відгуків вже майже рік може говорити про те, що не все гаразд із обслуговуванням. Можна напекти хліба, можна започаткувати бізнес, а от обслуговуючий персонал...
 
Неодноразово саме в тут починаю день з кави із свіженьким круасанами і випічка завжди свіженька)))
 
Інтер'єр справді європейський. Асортимент не викликає бажання купити все...стандарт.А найбільше мене вразило те що в 11 годин ранку немає свіжої, щойно спеченої запашної, пухкої,ароматної випічки.Відчуваєте? Це про їхню новинку-брецелі!!! В Європі -якщо ти Пекарня №1, то найперше -це свіжа випічка...Удачі
 
Перший заклад в Рівному з європейською атмосферою) Молодці!
 
Приведу порівняння. Уявімо рекламу фільму по телебаченню. Чим більше реклами, тим гірший фільм. Так і з цією пекарнею. Хтось мені може пояснити чому номер 1? Таких пекарень в Рівному десяток. Ціни в них значно нижчі. Коли я в меню прочитала про вівсяне печиво за 160 грн за кг була шокована. Все ж вирішила взяти скуштувати. Нічим не відрізняється від того , що продають в Сільпо в п"ять раз дешевше. Хліб по 30-40 грн за бухонець. Та врешті решт вибір кожен робить сам.
 
ви праві , дійсно вибір кожен робить сам -кому і генделик гарне місце сімейного відпочинку . Місце насправді дуже приємне і комфортне з цілком адекватними цінами в порівняні до аналогічних кафе , а Їхні круасани просто неймовірні !

Залиште свій відгук