Ресторан та гриль бар "Le Chalet"

"Le Chalet"(Ле Шале) — новий, оригінальний смачний ресторан, де гармонійно поєдналися всі найближчі серцю і душі задоволення. "Le Chalet" — це краще розливне пиво, смачна піца і найапетитніші ковбаски власного приготування. Великі і маленькі, класичні, оригінальні, гострі та ніжні... а також стейки з найніжнішого м’яса. "Шале" — це холодне пиво в теплій атмосфері, тут все створено для Вашого комфорту і відмінного відпочинку.

Словом "Chalet" називають затишні альпійські будиночки в горах, де хочеться забути про усі турботи і просто насолоджуватися життям. Саме за цим наші відвідувачі повертаються до нас знову і знову, рекомендують ресторан друзям та знайомим, адже у "Шале" кожна мить здається особливою.

Простір і спокій, натуральні необроблені матеріали, природні кольори, декоративні стельові балки й зручні меблі поєднані в інтер’єрі "Le Chalet". Кожна деталь має особливий внутрішній зміст, свій характер та енергетику. В цей проект було вкладено все: нашу душу та серце, багаторічний управлінський досвід, працю майстерних архітекторів і дизайнерів, новації одного з кращих шеф-поварів нашого міста. Що з цього вийшло, Ви можете прийти і побачити на власні очі.


Фотогалерея


Відгуки 4

 
Якщо vip-карти діють до 1 березня, чи варто вважати, що їми можна скористатися 28 лютого? Звичайно ні!!! Персонал не вміє працювати, всі на розслабоні, пасивні. Були у вас 14 лютого - персонал також не порадував ні настроєм, ні обслуговуванням. Шановні, якщо для Вас це не свято - це не означає, що і для ваших клієнтів, це буденний день. Шкода, але не рекомендую.
 
смачна кухня, але сервіс зіпсувався. спочатку була гарна реклама із талонами на знижки, а зараз нікому не раджу
 
Можна замовити столик на 14 лютого? У вас планується якась програма?
 
Дуже смачна і вишукана кухня

Залиште свій відгук