Туристична агенція Занзібар

м. Рівне просп. Миру, 11, 2-й поверх, оф. 2
пн.-пт. 10-19 год., суб. 10-15 год., нед. вихідний
324074

Відгуки 13

 
Доброго дня! Дуже цікавлять будь - які гарячі пропозиції до спекотних безвізових країн:))) Перш за все, це Туреччина на виліт 20-22 червня тривалістю у 7-8 днів для двох осіб. Дайте відповідь, будь ласка, на вказану ел. пошту. Заздалегідь вдячна!))) (Економ - варіант:))
 
Доброго дня! Ви мабуть забули вказати електронну адресу)) напишіть нам на ел. пошту (zanzibar-tourism@mail.ru), ми у відповідь Вам відправимо підбірку гарячих турів до Туреччини. Дякуємо!
 
Iryna.Pokydyuk@vlgas.com.ua Надішліть, будь ласка, гарячі пропозиції по Туреччині на цю ел. пошту... Вказала її раніше, але не там де потрібно))) Дякую)
 
Вказана пошта не вірна!!!!! Такої не існує!
 
Доброго дня Скажіть будь-ласка чи не має у Вас коротких гарячих турів в Грецію на 12.06-15.06 Дякую Олег Прошу відповіді по мейлу,так як не можу на роботі спілкуватись по телефону
 
Доброго дня! Є, можемо Вам підібрати... уточніть на скільки днів Ви плануєте їхати? скільки осіб поїде? і напишіть, будь ласка, адресу своєї електронної почти, куди можна скидати пропозиції. Дякую
 
Oler@ukr.net Ну дати я наче написав°) На двох Було б добре, якщо б це були Афіни
 
З 12 червня немає вже вильотів, рейси заповнені. Є лише 14 червня і лише острів Крит. Вас так влаштовує?
 
Дякую. Кріт то влаштовує, але дати нажаль ні.
 
Немає за що! Розпочався сезон, тому все розкуповують))
 
Доброго дня! Цікавить відпочинок в Болгарію на середину серпня 3*** все включено 2 дорослих 1 дитина 2 рочки.Бажано в Албену або Кранево авіапереліт. Ще цікавть яке харчування для дитини?
 
Доброго дня! Зараз наша турагенція переїхала у новий офіс за адресою: пр. Миру, 11, офіс 2 (2-й пов.). Телефони незмінні!! 067 362 08 13, 40-12-20. Зв'яжіться, будь-ласка, з нами за вказаними телефонами, ми надамо Вам всю необхідну інформацію щодо відпочинку який вас зацікавив і запропонуємо тури за хорошою ціною! Увага! Змінена назва турагенції - ТА "Занзібар"
 
ШАНОВНА ДИРЕКЦІЯ ТУРИСТИЧНОЇ АГЕНЦІЇ !!! ХОЧУ ПРИЙТИ У ВАШУ ФІРМУ ДЛЯ НАВЧАННЯ І ОТРИМАННЯ ДОСВІДУ! ПРОПОНУЮ СЕБЕ В ЯКОСТІ ПОМІЧНИКА МЕНЕДЖЕРА / СТАЖОРА (70% ЧАСУ ХОЧУ ПРИДІЛЯТИ САМЕ ПРОДАЖАМ) НАЦІЛЕНА НЕ ТІЛЬКИ НА РЕЗУЛЬТАТ ,АЛЕ І НА САМ ПРОЦЕС РОБОТИ! МОЯ МЕТА - ОТРИМАТИ СТАРТ І РОЗВИВАТИСЬ В СФЕРІ ТУРИЗМУ!!! ГОТОВА ПОЧАТИ З МАЛОГО! ЯКЩО У ВАС Є ЧИ ПОТРІБНА ВАКАНСІЯ ПОМІЧНИКА МЕНЕДЖЕРА ,ЗВЕРНІТЬ БУДЬ-ЛАСКА УВАГУ НА МОЄ РЕЗЮМЕ!!!

Залиште свій відгук