На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

Остання загадка Європи - Албанія!
Розкішний пляж, різноманітне харчування, елементарна віза Болгарії і поки - низькі ціни на європейський відпочинок!
Пропонуємо автобусний тур "Теплі літні деньочки!"
2 та 18 травня, 3 та 15 червня, 2, 17 та 30 липня, 15 та 30 серпня!
Від 9255грн. до 9691грн. за особу, залежить від дат.

13 днів
8 ночей на Адріатичному морі в Дурресі, на базі сніданків та вечерь!
100м. до моря!
У вартості туру екскурсії по Белграду, Скоп'є та Велико-Тирново! 
Можливо відвідати: Музей Ніколи Тесли в Белграді, Крую, Тірану, Гірокастру, Бутринт і Берат в Албанії, Боко-Которську бухту в Чорногорії, Арбанаси в Болгарії. 
Старовинне місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних пам'яток: старовинні стіни візантійського міста та величезний Амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська башта та інші…

День 1. 

Львів

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). 
У вільний час усім бажаючим пропонуємо відвідати одну із найдавніших українських фортець - замок «Паланок» (10€/3€). Чудовим доповненням до екскурсії замком, стіни якого приховують чимало таємниць і легенд, буде дегустація закарпатських вин у винних погребах замку. Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2. 

Белград

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. І так, знайомтесь – Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту, у якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи і Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Музей Ніколи Тесли (13€/6€+вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться у Белграді. В музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.
Вечеря у традиційному сербському ресторані (23€/18€). У районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і… чудового настрою… Орієнтовно в 23:00 виїзд із Белграду, нічний переїзд в Албанію.

День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград

День 3. 

Дуррес

 Нас зустрічає Албанська Рив'єра… Переїзд в Дуррес. Старовинне місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних пам'яток: старовинні стіни візантійського міста та величезний Амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська башта та інші… Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Поселення в готель з 14:00. Ночівля в готелі.

День 3 - Дуррес День 3 - Дуррес День 3 - Дуррес День 3 - Дуррес

День 4 - 10. 

Круя - Тирана - Охрид

 Відпочинок на Адріатичному узбережжі.
Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
• Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана (30€/18€+вх. квитки). На вершині гори Сари Салтики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії — Георга Кастріота-Скандеберга. Поблизу міста побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Переїзд в Тірану. У долині між гір на узбережжі ріки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених османським правителем Сулейманом Пашою на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької та витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто …

 

День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид

• Охрид і Охридське озеро (38€/33€+вх. квитки). Нас зустрічає одне із чудових балканських міст з неймовірним видом на чисте прозоре озеро. Історія міста нараховує більше 2500 років, більшість істориків та мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид

• Гірокастра-Бутринт (36€/30€+вх. квитки). Гірокастра - відома, як «кам'яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам чудові спогади про епоху рицарів та рицарських турнірів. Пройшовшись вузькими, вимощеними каменем вуличках з красивими будинками баштового типу - мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя. Переїзд в Бутринт. Бутринт – давнє місто в Албанії, засноване греками задовго до н.е., столиця невеликого царства Епір. Поселення знаходилось на березі затоки, що мала вихід до Іонічного і Адріатичного морів. Воно зберегло безліч пам'яток археології, що відображають різні періоди розвитку міста. Далі нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря.
• Екскурсія однією з найкрасивіших заток в світі - Боко-Которською (60€/38€). В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор - місто з більш ніж двотисячною історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова вежа 17 століття, собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частину багатства Котору. Вільний час. Можна піднятись кам'яними сходами з крутими східцями до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і з якої відкривається неймовірно красивий вид на місто.

День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид

• Берат (18€/16€) – місто-музей, відоме ще як "місто тисячі вікон", оскільки більшість старих будівель міста прикрашені вікнами. Місто розташоване біля підніжжя гори Томор зі старовинною фортецею на одному з пагорбів, звідки Вашому погляду відкриється чудовий вид на древнє місто. В самому місті є декілька мечетей XV століття і велика кількість візантійських православних церков. В деяких церквах і по сьогоднішній день збереглись фрески відомого художника Онуфрія і його школи, а також роботи інших пізніших відомих шкіл фресок та ікон балканського регіону.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид

• Екскурсія до озера Коман (38€/30€+вх. квитки). Часто Албанію називають останньою загадкою Європи. Сьогодні нас чекає Екскурсія в Албанські Альпи – одну з найколоритніших та нерозгаданих провінцій. Добратись сюди можна пройшовши нелегкий шлях, доріг тут немає, а місцеві жителі пов'язані із зовнішнім світом тільки старим плавучим автобусом, який ходить раз в день. І нас чекає річна прогулянка, водним маршрутом через невідомі фіорди Албанії, пливучи, мимоволі забуваєш про міську метушню і насолоджуєшся фантастичними пейзажами незайманої, практично дівочої албанської природи, від краси крутиться голова, від повітря п'янієш.

День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид День 4 - 10 - Круя - Тирана - Охрид

День 11. 

Скоп'є

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Скоп'є. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є, яке серед тисячі вогнів виглядає ще більш загадково і привабливо. В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви. В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан... Переїзд в Софію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 11 - Скоп'є День 11 - Скоп'є День 11 - Скоп'є День 11 - Скоп'є

День 12. 

Велико-Тырново - Арбанаси

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново. Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново. Одне із найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і за короткий термін було побудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна із основних пам'яток, що збереглись у місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково). Вільний час.
Арбанаси (18€/16€). Всім бажаючим пропонуємо відвідати селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. В 1530 р. воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі зі всією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в XVI- XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико-Тирново. Нічний переїзд в Україну.

День 12 - Велико-Тырново - Арбанаси День 12 - Велико-Тырново - Арбанаси День 12 - Велико-Тырново - Арбанаси День 12 - Велико-Тырново - Арбанаси

День 13. 

Чернівці - Тернопіль - Львів

 Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 17:00, в Тернопіль - 20:00, у Львів - 23:30.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до залізничного вокзалу орієнтовно о 23:50.
До нових зустрічей!


 

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків, в Дурресі на базі сніданків та вечерь;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.


 

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії – 35 € (крім категорій громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму).
 

Львів – Мукачеве – Арад (1 ніч) – Белград – Дуррес (8 ноч. на морі) – Софія (1 ніч) – Велико-Тирново – Чернівці – Тернопіль – Львів

Дивіться також

Балтійський бриз + Стокгольм і Хельсінкі
Латвія Фінляндія
3
Часткове харчування
6 ночей/7 днів
від 6635 ГРН за 1 особу
ЕКСКУРСІЇ УКРАЇНОЮ для школярів, студентів, колективів !
Україна
Без харчування
2 ночі/3 дня
ВІД 115 ГРН / ОС
ЄГИПЕТ - акційні ціни!
Єгипет
4
Все включено
7 ночей/8 днів
від 239 у.о за 1 особу
ЕКСКУРСІЇ УКРАЇНОЮ для груп школярів, студентів, організацій…
Україна
Без харчування
1 день
найкращі екскурсійні маршрути, помірні ціни ГРН за 1 особу