Нічний клуб Лагуна

м. Рівне, вул. Соборна, 191
21.00 до 5.00
427277

 

Нічний клуб Лагуна безумовно вже довгий час є обличчям клубного життя Рівного. Лагуна- флагман в індустрії розваг нашого міста. Комплекс,що вміщує до 1000 чоловік, оформлений дизайнерами в стилі палуби корабля. Два поверхи, чотири бари, запальний балет та драйвові дівчата- піджеї, швидкі офіціанти та привітні бармени. Краще світлове та звукове устаткування. Хороший вибір алкогольних та слабоалкогольних напоїв, різноманітних коктейлів і фірмових страв, широкий асортимент заправок до кальянів. Не можна не згадати про величезний вклад Лагуни в формування розуміння якісного відпочинку. Вперше жителі міста Рівне відчули справжню атмосферу живих концертів та виступів кращих діджеїв України та зарубіжжя. Саме тут все стало по-іншому!

Посадочних місць –до 250

 

Саме тут все стало по-іншому! Саме тут Вас відпустить турбота та нудьга.


 


Відгуки 25

 
30.11.2019 Побили мого хлопця на території Лагуни. Фактично ні за що,вирішили допомогти людині,якій стало погано. Група молодиків,які знайомі з охороною даного закладу. Шановне керівництво повідомте ,як можна з Вами зв'язатись для вияснення всіх деталей. Хлопець отримав середньої тяжкості травми,що призвели до знаходження на стаціонарі в лікарні.
 
скыльки коштує прохід в неділю?
 
Диджей ..... А нет не диджей. Походу музыка тупо с аимпа играет. Что за бред? Где танцевальные треки? Ремиксы? А переходы.... Да их тупо нету. Уважаемая администрация. Обратите пожалуйста внимание на работу ваших "ДИДЖЕЕВ". Они реально нихера не делают. Или вы никогда не слышали как должна играть музыка на диско.
 
Большая просьба к администрации, следите за работой "диджеев", реально стоишь и слышишь переходи, как будто в сельском клубе где с телефона переключают просто и все, есть люди которые еще не только бухать приходят а и потанцевать под хорошую музыку с плавными и логичными переходами
 
Здравствуйте по понедельникам вы работаете ???
 
до вас можна устроїтись ОХОРОНОЙ?
 
Чи хороша там обстановка
 
Чи потрібні вам працівники
 
Привіт всім як у Рівному клубі, чи круто там!!!
 
вам потрібні працівникі???
 
вчора було загублено пальто дівчини , поверніть за винагороду !!!
 
вчора було загублено пальто дівчини , поверніть за винагороду !!!
 
Доброго дня, нам нужно с вами связаться мы бы хотели танцевать бальные танцы у вас в клубе.Напишите мне все подробности на мой эмейл okvalera3@bk.ru
 
Охорона "чьотка": хлопця побили в холі і охорона зразу спрацювала - допомогла встати і попід руки вивела напівпритомного з клубу.
 
Охорона "чьотка": хлопця побили в холі і охорона зразу спрацювала - допомогла встати і попід руки вивела напівпритомного з клубу.
 
https://www.facebook.com/ynikitchuk Диджей ITALIA Предлагаю сотрудничество при проведении дискотек Работаю с 14 сентябрь 2011 г. по настоящее время
 
вам потрібні працівникі???
 
Дiвчата, хто вчора помiнявся випадково чорним пальтом з розовим шарфом i хто сидiв за 2 столиком, будь-ласка зателефонуйте за тел.0976293798..
 
Дякуємо за те, що не залишились байдужими. Адміністрація закладу обов'язково прийме до уваги Ваші зауваження та зробить усе можливо для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
 
В клуб Лагуна страшно ходить. Вчера прям на танцполе ни с того ни с сего 3 "типа" девочки побили девушку. И по словам их друзей это не в первый раз.(Хвастались между собой) Куда смотрит охрана? Может повесить черный список с фото?. И охранники сами пихали потерпевшую. Может что-то с охраной решать? Цены европейские, а обслуживание одни -------.
 
Скажіть будь-ласка як можна знайти ваших фотографів?

Залиште свій відгук