Баня на дровах "Щедрий жар"

м. Рівне, вул. Гагаріна, 39 (поблизку ТРЦ Чайка)
цілодобово
7959

Здавна баня цінувалася не лише як місце для тілесного очищення. Баня була ритуалом, що асоціювався із повним фізичним і духовним звільненням від усього зайвого. Завдяки бані на дровах із духмяними березовими віниками, наша земля славилася вродливими юнаками і дівчатами. Баня допомагала слов’янам бути сильними і здоровими, захищала від хвороб, бадьорила дух і тіло.

Цінителів легкої пари і здорового відпочинку запрошуємо у гарячу баньку на дровах. Парна, наповнена ароматом духмяних трав, ячного хліба і квіткового меду, та добрий віник в умілих руках банщика — здатні творити чудеса. Після бані пройде втома, хандра і смуток, тіло стане легким, а помисли — чистими.

Справжня баня на дровах завжди стояла на річці або на озері. Так і у нас, після жаркої парної можна скупатися у прохолодній воді басейну, що на вулиці (глибина басейну — 1,7 м, діаметр — 2 м), або скористатися відром-водоспадом на 35 л.

Після водних процедур запрошуємо у затишну кімнату відпочинку, посидіти біля самовару за великим столом, смакуючи ароматним чаєм. Крім того, до Ваших послуг мангал, що знаходиться на подвір’ї.  

У нашій бані можна відсвяткувати Новий рік чи день народження, або провести вихідний піклуючись про себе. Приходьте приємно провести час у справжній бані на дровах.


Відгуки 2

 
Гірше того, що ми там побачили може бути тільки вигрібна яма, хоча сервіс і умови там певне кращі. Ніколи не йдіть сюди і навіть не показуйте цієї сторінки друзям.

Залиште свій відгук