м. Рівне, вул. Макарова,23
НД-ЧР- 11.00-03.00, ПТ-СБ - 11.00-05.00
52255

Пов'язані заклади

Льодова ковзанка ТРЦ «Екватор»
Адреса: м. Рівне, Макарова, 23

В Розважальному центрі «Турбіна» є все для якісного відпочинку з друзями або сім’єю: 12 доріжок для боулінгу; 10 більярдних столів (7 для російського та 3 для американського більярду) Ввечері, після 21:00, кожний четвер, п’ятницю, суботу та неділю, на доріжках стартує розважальна програма. В ресторані в «Турбіні» представлена класична Європейська та екзотична Японська кухня, а в барі до 200 різноманітних напоїв та коктейлів. Розважальний центр «Турбіна» – це прекрасне місце для проведення свят та корпоративів. Адже там — комфортна атмосфера, смачні страви, цікава шоу-програма та ігри в боулінг або більярд. Для дітей в «Турбіні» проводять унікальні тематичні Дні народження з веселими іграми та ведучою.


Відгуки 5

 
Прочитала попередні відгуки... Заклад не змінився ЗОВСІМ!!!!!!!!!! Зайшли з сім'єю щоб відсвяткувати бабусине ДН!!!! 7 чоловік!!!! Відношення персоналу можна охарактезувати фразою: ЧОГО ПРИПЕРЛИСЬ!!!!!! Саме таке було враження!!!!!!! Замовили доріжку!!! Ок-нема проблем!!!!! Принесли меню....і через к-ка хвилин -вибачте у нас замовлення і кухня не працюватиме 1,5-2 год!!!!((((( Ну нічого, що робити? Бігти десь?! Лишились!!! Дітки грають... Зробили замовлення!!!! ну через 1,5 год принесли піци (2шт), ще через трошки салати!!!! Потім принесли мясну тарілку з БУРГЕРАМИ для нас!!!! Через к-ка хв вияснилось бургери НЕ ДЛЯ НАС!!!!!!!!!!!!! Значить мясо для нас, а бургери -ні!!!!! Що за .....??????????? Короче заклад лише для гри в боулінг, більярд, для пива... ВСЕ!!!!!!!! ХОЧЕШ ВІДЧУТИ СЕБЕ Г... - СХОДИ В ТУРБІНУ!!!!!!!! А ні- краще в інший заклад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Недавно там бував, після 21:00 люди приходять до даного закладу з повним коктейлем вже випитого алкоголю , перебувати поруч з такими людьми дуже гидко, після години гри розпочинається розважальна програма попсуй чиєсь майно, кидки шарами в геть невідповідно місце , побачив що люди просто сидять на столах там де їдять , після цього пропало бажання щось замовляти, розумію зневагу персоналу до таких людей, хоча вони ще стримано на все реагують, як би я там був взагалі не підходив би до таких людей. Нарахунок офіціантів -коли людей забагато вони бігають як ті мурахи і замовити звичайно щось важко тому що в них купа справ, але підішли напрочуд швидко, почув розмову інструктора з гостем за шари , що немає малих шарів ,подивившись на його доріжку побачив 3 найменших шари саме в нього. Люди перестаньте заливатись до стану нерухомості і ходіть відпочивати культурно з малим вмістом алкоголь , хочете тусні ідіть в Лагуну. Перш ніж говорити на персонал подумайте чи винний він в тому, що до нього пришло бидло і псує йому настрій. Які в країні люди таке буде і обслуговування. "Турбіна" вам бажаю, розпочати ремонт доріжок ,а саме (заміною старих пристроїв на нові) дякую.
 
Їсточки вони Вам приготують наступним чином,щось буде смачним (наприклад-піца),а дещо повним лайном (наприклад-мясна тарілка). Варто взяти до уваги,що обслуговування,буде відсутнім взагалі. Жодної посмішки,жодних ознак елементарної уваги до клієнта.Все потрібно випрошувати (склянку,вилку,тарілочку і т.д).Замість відпочинку разом з друзями,Ви займатиметесь (майже) самообслуговуванням. Хоча,на момент нашого перебування в цьому закладі,люду було зовсім мало. Висновок наступний-Якщо Ви хочете зіграти в боулінг і випити пива-то заклад "пойдёт",а якщо поїсточки-то готуйтесь до витрат,які зовсім не відповідатимуть якості харчів.
 
У гостя мабуть був дуже поганий настрій перед відвідуванняv "Турбіни".А якщо так і було то хто крайнім завжди опиняється-невістка...здається щось таке є в народній мудрості. До того ж перевірити 200 напоїв та коктейлів в яких нібито закінчився термін придатності-це дуже не просто..., яке здоровя треба мати.Якраз після цього дегустування гостю і захотілось набити пику персоналу-можна зрозуміти,але персонал у цьому не винний.Криві киї-щось згадав приказку про поганого танцюриста...З приводу музики голосно чи ні питання субєктивне,стосовно репертуару те саме на вкус і цвет...це відомо ,а ви що хотіли Вівальді на боулінгу почути? А повітря з запахом гнилі-де ви таке винюхали?можливо в туалеті де було як ви кажете накурено?Гарного відпочинку-більше позитиву!!!!
 
В Розважальному центрі «Турбіна» є все для відпочинку з друзями але не сім'єю: 12 доріжок для боулінгу з шарами для травмування пальців; 10 більярдних столів (7 для російського та 3 для американського більярду) з кривими киями та без набійок. Ввечері, після 21:00, майже щодня в РЦ стартує розважальна програма "набий пику персоналу". В ресторані в «Турбіні» представлена класична Європейська та екзотична Японська кухня, а в барі до 200 різноманітних напоїв та коктейлів (з складових, в яких термін придатності закінчився). Розважальний центр «Турбіна» – це прекрасне місце для проведення свят та корпоративів. Адже там — комфортна атмосфера (гучна музика, що вуха закладає, повітря з запахом гнилі та смердючого ношеного взуття, курити можна в туалетах - не має потреби йти на двір), смачні страви (з протухлого м'яса та з "живим білком" в салатах), цікава шоу-програма та ігри в боулінг або більярд. Для дітей в «Турбіні» проводять унікальні тематичні Дні народження з веселими іграми та ведучою. Отже, якщо у Вас є зайві гроші, або натхнення вилити свій гнів на комусь - ласкаво просимо до РЦ "Турбіна", Вам за це нічого, а їм дохід.