Готель в комплексі «Скольмо»

Рівненська область, смт. Клевань, ул. Б.Хмельницького 1в [Карта]
Цілодобово
60108

Пов'язані заклади

Оздоровчий комплекс «Скольмо»
Адреса: Рівненська область, смт. Клевань, ул. Б.Хмельницького 1в
Ресторан у комплексі «Скольмо»
Адреса: Рівненська область, смт. Клевань, ул. Б.Хмельницького 1в

  Мотель "Скольмо" розташований біля автомагістралі H22, неподалік від селища Клевань.

До послуг гостей сауна з глибоким басейном і розважальний центр. Безкоштовно надається Wi-Fi і паркувальні місця на приватній автостоянці. Світлі номери і котеджі в мотелі "Скольмо" оснащені кондиціонером, телевізором і холодильником. Ванні кімнати укомплектовані феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.

  У готельному ресторані вам запропонують меню страв української та європейської кухонь. У барі на ваш вибір різні напої. Сніданок можна замовити в номер. Крім того, до ваших послуг обладнання для приготування барбекю. Відвідайте сауну і замовте сеанс масажу. Також в мотелі "Скольмо" працює нічний клуб і облаштовано дитячий ігровий майданчик.

  Неподалік від нашого закладу є такі відомі місця як Замок Чорторийських розміщений за 1 км від мотелю. У церкву, де було створено рукопис Пересопницького Євангеліє, відстань складає 2 км. І відомий на весь світ "Тунель кохання" відстань 1,5 км.

 

 

 Мотель "Скольмо" расположен у автомагистрали H22, неподалеку от поселка Клевань.

К услугам гостей сауна с глубоким бассейном и развлекательный центр. Бесплатно предоставляется Wi-Fi и парковочные места на частной автостоянке.   Светлые номера и коттеджи в мотеле "Скольмо" оснащены кондиционером, телевизором и холодильником. Ванные комнаты укомплектованы феном и бесплатными туалетно-косметическими средствами.

  В гостиничном ресторане вам предложат меню блюд украинской и европейской кухонь. В баре на ваш выбор различные напитки. Завтрак можно заказать в номер. Кроме того, к вашим услугам оборудование для приготовления барбекю.   Посетите сауну и закажите сеанс массажа. Также в мотеле "Скольмо" работает ночной клуб и обустроена детская игровая площадка.   

  Неподалеку от нашего заведения являются такие известные места как  Замок Черторийских размещен в 1 км от мотеля. В церковь, где было создано рукопись Пересопницкого Евангелие, расстояние составляет 2 км. И известный на весь мир "Тоннель любви" расстояние  1,5 км.


Фотогалерея


Залиште свій відгук