New York Street Pizza (ТЦ Покровський)

Ресторан NYSP- «Нью Йорк Стріт Піца».Заклад "Всеукраїнської мережі піцерій та Ресторанів". Заклад в якому панує затишок, комфорт та приємна атмосфера. Ви шукаєте місце для комфортного відпочинку, тоді Вам до нас!  Ресторан включає два поверхи,що в свою чергу поділені на зони. В Ресторані є затишний банкетний зал який чудово підійде для проведення Вашого свята: Дня народження, ювілею,ділових зустрічей та інших свят. У нас Ви зможете поласувати стравами європейської кухні, а велика барна стійка символізує єднання, доступність та відкритість кухні кожному із відвідувачів, адже основне приготування їжі відбувається прямо перед їх очима. Отже ми чекаємо на Вас!
Завітайте до нас та пориньте в атмосферу затишку!:)


Відгуки 7

 
Дуже крутий заклад!!! Обожнюю вашу пасту!!!! Смачно, приємно,хочеться до Вас повертатися!! Надіюсь так буде й надалі. Хочеться побажати закладу залишатися на найвищому рівні, та процвітати)!
 
Дякуємо Вам, що обрали відпочинок в нашому закладі.Будемо раді Вас бачити знову!
 
Була 02 жовтня з гостями. Всі були задоволені. Мені сподобався вибір сирів та паста.
 
Дякуємо! Заходьте до нас ще.=)
 
СКАНДАЛ в New York Street Pizza - Княгини Ольги, 1(возле ТЦ "Покровский"), Ровно! Четверг. 25 Июня. 19:30! Ужасное заведение - "официантки" не умеют общаться, забирать заказ, по-свински себя ведут - понтуються как малолетки, лгут про не наличие предложений в меню, насмехаются с клиентов; "обслуживание" САМОЕ УЖАСНОЕ В УКРАИНЕ - очень грязный стакан с соком три раза подряд; порченый сок и ПЛЕВОК ''официантки'' ИРИНЫ в нём; "официантки" сплетничают, шепчут, обсуждают клиентов, смеются над ними, мешают людям отдыхать; "администратор" МАРИЯ БОРТЮК очень некомпетентна, лжет, хамка, грубиянка, крайне не воспитана; СКАНДАЛ - ''ГЕНДЕЛИК ПЛЕВОК'' "официантки" ИРИНЫ с не успешным, дешевым, убыточным, ''управлением'' ''рестораном'' самого некомпетентного ''администратора'' Украини МАРИИ БОРТЮК!!!Уволить ИРИНУ, всех ''официанток'' и ''администратора'' МАРИЮ БОРТЮК!!!Крайне не рекомендую посещать данное заведение!!!
 
Заведение одно из наилучших в городе Ровно, все гневные и выдуманные отзывы просто фейк
 
Ми дуже вдячні Вам за позитивний відгук. Дякуємо!!!

Залиште свій відгук