Агентство моделей ARTmodels

м.Рівне, вул.Курчатова, 34, офіс 208
пн.-пт.
16925

АГЕНТСТВО МОДЕЛЕЙ ARTmodels – це потужний професійний осередок краси, стилю, творчості, позитиву і гармонії. Наші моделі беруть участь у рекламних фото- й відеозйомках, модних показах, кращих мистецьких і культурних заходах області та міста, співпрацюють із відомими не лише в Україні, а й у всій Європі, брендами… За плечима вихованців ARTmodels величезна кількість перемог на Всеукраїнських, Національних та Міжнародних конкурсах.

Ми виховуємо не просто професійну модель, а успішну особистість. Врода, позитив, мудрість, енергія, креатив, гармонія і наполегливість – ось 7 ключових понять, які складають основу філософії Aгентства моделей ARTmodels.

Ми маємо власні масштабні креативні проекти: Найбільший міський конкурс краси ПЕРЛИНА РІВНОГО
Фестиваль краси ПЕРЛИНКА РІВНОГО, Всеукраїнський конкурс краси БУРШТИНОВА КОРОНА УКРАЇНИ; Всеукраїнський Модельний форум; Перша у Рівному модна подія FASHION TIME, Всеукраїнський фестиваль авторських дизайнерських колекцій одягу та аксесуарів пам'яті Дениса Горунова; Стильний журнал про світське життя нашого міста ARTMODELS.

Агентство моделей ARTmodels є ініціатором та постійним учасником різних соціальних, благодійних акцій, визначних подій та заходів обласного, всеукраїнського значення.

При Aгентстві моделей ARTmodels працють:
Школа моделей ARTmodels

Школа візажу Мар'яни ІГАС

Студія вокалу Марії ЗЛАТИ

ДЕТАЛЬНО про Школу моделей ARTmodels:

запрошуємо на навчання хлопців та дівчат, а також дітей віком від 4 років. Наша школа – це поетапне формування гармонійної творчої особистості. Основна ціль навчання – дати можливість кожному вихованцю школи моделей відчути свою унікальність і той напрямок, у якому варто максимально розвиватися.

• Програма навчання складається з 10 дисциплін (дефіле, фотоклас, етикет, хореографія, акторська майстерність та ін.), які допоможуть вам або вашій дитині проявити себе у різних напрямках: модель, стиліст, дизайнер, режисер, ведучий, художник … і реалізувати свої ідеї на практиці.

• Наші педагоги – команда кваліфікованих майстрів своєї справи з багатим досвідом та креативним підходом до процесу навчання.

• Під час навчання вихованці школи моделей беруть участь у різноманітних мистецьких акціях, fashion-заходах, рекламних зйомках, інших проектах міського, Всеукраїнського, Міжнародного рівня.

• Спеціально для вихованців школи моделей розвиваючі майстер-класи проводять найуспішніші та найвідоміші рівняни, а також досвідчені гості з різних куточків України.

• По закінченню курсу навчання випускникам школи моделей видається Сертифікат.

• Усі вихованці школи моделей після проходження курсу навчання залучаються до участі в різних проектах.

• Кращі випускники запрошуються до постійної професійної співпраці, з ними укладається угода.

 


Відгуки 1

 
Мені дуже подобається школа Панна.

Залиште свій відгук