Народний театр "Сонях"

м.Рівне, вул.Богоявленська, 9
З центру, зупинка "ЕкоМаркет". 35,45 - маршрутки, 7 тролейбус, зупинка "кафе Зустріч".
Слідкуйте за афішею
65540

У 2000 році у Рівному молодим режисером, а нині директором Одеського культурного центру (www.odcc.com.ua, http://www.atheatre.com.ua/uk-UA/Theatres/Details/odcc), Михайлом Журавлем, була заснована театральна студія «СОНЯХ». А починаючи з 2010 року, театр очолює Олексій Титаренко.

Це молодий творчий талановитий колектив, який складається переважно з молоді та підлітків. Все починалося з постановок театральних мініатюр, виступів у літніх таборах, проте зараз, "Сонях" - це справжній театр з репертуаром, приміщенням, декораціями і, найголовніше - акторами, які є справжніми героями та професіоналами своєї справи. До репертуару театру входить українська та зарубіжна класика, а також сучасна драматургія.

За 17 років  існування було поставлено 27 вистав.

Втім, творча група "Соняха" переконана - це лише початок.
Сотні зіграних вистав, десятки тисяч глядачів. Театр радує своїми виставами глядачів Рівного, інших міст України, а також  Росії, Білорусії, Молдови та країн Європи.

Театр «СОНЯХ» являється організатором театрального фестивалю «Молоко», який 2 роки поспіль проходив у Рівному, а також активно приймає участь у інших театральних фестивалях та отримує нагороди.

Якщо ви закохані у театр, мрієте навчатися акторській майстерності, у вас є для цього бажання та час – ласкаво просимо до нашого колективу!

 


Відгуки 2

 
Хочу навчатись театральній майстерності.
 
Залиште свій номер, або ж телефонуйте за номером 09 6269 6269 для більш детальної інформації.

Залиште свій відгук