Istanbul (баня)

м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А
10-01.00
10.00-01.00
7260

Пов'язані заклади

Istanbul (готель)
Адреса: м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А
Istanbul (ресторан)
Адреса: м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А

Вважаєте: «Пора попаритися?» або просто шукаєте хорошу баню в місті Рівне, виявляється, навіть в самому центрі м. Рівне є баня - свій східний куточок - ресторан «Істанбул», в якому завжди раді бачити нових відвідувачів і постійних клієнтів, для них і призначений цей вишуканий східний інтер'єр, що зачаровує своєю екзотикою.У цьому дивовижному місці «Станбул», серед інших місць міста знаходяться 3 зали, всі вони оформлені в різних стилях, і в них, Ви абсолютно точно, відчуєте себе чарівними героями і опинитеся як у казці.

Ця дивовижна лазня на три зали, в якій після нелегкого трудового дня завжди можна добре відпочити, отримати новий заряд енергії та здоров'я - попаритися рівно стільки, скільки душа бажає.Це унікальний заклад повністю виправдовує свою назву. Тут вам будуть надані істинно царські почесті і забезпечений справжній королівсько-турецький прийом, навіть якщо Ви і не є царської особливою.

Насправді, у багатьох культурах лазня займала одне з найважливіших місць в житті людини, будучи не тільки практичним засобом очищення тіла, а й місцем для невимушеного спілкування, душевного відпочинку і веселощів. Сьогодні лазня в Рівному не втратила здатність приносити людям розслаблення і радість - дійсно, хто не любить після важкого дня скинути втому і турботи, піти від повсякденності і суєти, розслабитися, занурившись в теплі обійми парної лазні м. Рівне?

У Рівному існує тільки одна лазня, що пропонує не тільки звичні сауну і російську парну, але і турецький хамам. Рівненська баня ресторану «Істанбул» заклад по кишені і за смаком, не витрачаючи зайвого часу на поїздки в пробках і не розчаровуючись низькою якістю сервісу саме тут Ви зможете попаритися Рівне =)

Тому, відвідавши нашу баню в Рівному, про яку Ви дізналися на нашому сайті, Ви не розчаруєтеся, в точності отримавши заявлений рівень і обсяг сервісу. Також на сайті постійно діють різні акції і знижки, які надаються лазнею «Істанбул» Рівне.

Опис стамбул лазні в Рівному супроводжується фото та відеоматеріалами, завдяки яким ви можете заздалегідь ознайомитися з інтер'єром та наданими послугами. Додаткові опису допоможуть остаточно переконатися в тому, відповідає представлена ​​баня вашим запитам чи ні.

Вдалого вам вибору і приємного відпочинку в лазні міста Рівне «ISTANBUL»!


Відгуки 3

 
Дуже погане хамське ставлення,навіть не змогли скористатися послугами, бо адміністратор замість пропозиції оглянути заклад та відповісти на запитання про послуги був неввічливим. Сервіс жахливий. Не раджу.
 
Как купить диплом о высшем образовании с занесением в реестр купить диплом менеджера по туризму
 
Диплом о среднем специальном образовании: где и как купить купить диплом сыктывкар

Залиште свій відгук