Istanbul (готель)

м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А
цілодобово
2796

Пов'язані заклади

Istanbul (баня)
Адреса: м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А
Istanbul (ресторан)
Адреса: м.Рівне, вул.Степана Бандери, 31А

Щорічно однокімнатні апартаменти в місті Рівне подобово і почасово знімають тисячі туристів, не тільки з різних міст України, а й з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Місто Рівне - незвичайний, привабливий, гарний, що вражає, і, якщо можна так сказати про місто - неймовірно зелене місто. Побувавши тут один раз, Ви обов'язково повернетеся знову. І зовсім не важливо, звідки Ви приїхали так чи у справах, Ви не залишитеся байдужим і до апартаментів у Рівному.

Це місто прекрасний, але навіть і в найкрасивішому місті потрібно десь жити, ночувати - просто зняти апартаменти або квартиру в Рівному. І якщо Ви хочете вибрати кращий варіант, варто звернути увагу на наші апартаменти в Рівному, і їх погодинна, подобова оренда апартаментів Рівному.

Чим такі апартаменти в Рівному краще, приміром, готелів?

По-перше, апартаменти в самому центрі міста - Ваш прихід не будуть контролювати - можете приходити і йти тоді, коли Вам це необхідно. Дизайнерська обстановка, рівень комфортабельності, і, звичайно ж, з доступна вартість оренди. Як показує наша практика, кожному клієнтові підходять наші апартаменти рівно на стільки добре по всіх параметрах, аж до кольору шпалер і виду з вікна.

По-друге, погодинна і подобова оренда квартири у Рівному - це зручно і безпечно. При необхідності, Ви отримуєте необхідні для звітності документи (якщо приїхали у відрядження). А найголовніше - Вам гарантована конфіденційність, чого не можна сказати про готелі. Ви можете бути спокійні - вам не стануть надзвонювати, пропонувати непотрібні Вам послуги. Ви будете почувати себе, як вдома - адже це так важливо, якщо знаходишся в чужому місті без житла.

По-третє, апартаменти подобово в Рівному доступні абсолютно всім. Український і іноземний турист, сім'я, студент, ділова людина - кожен бажаючий зможе зняти номер рівно на той час, на яке потрібно.

 

 


Залиште свій відгук