Хутір (ресторан)

Пов'язані заклади

"Хутір" (сауна)
Адреса: Рівненська область, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська, 11б/1
Спортивний комплекс "Хутір"
Адреса: Рівненська область, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська, 11б/1
Хутір (готель)
Адреса: Рівненська область, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська, 11б/1

Спортивно-розважальний готельний комплекс «Хутір» припаде до смаку всім без винятку гостям. Заклад стилізовано під справжнє українське село. Високий сервіс обслуговування, безліч спортивних пропозицій, можливість відпочити в мальовничому готелі зроблять Ваше перебування в «Хуторі» незабутнім.

Ресторан «Хутір» складається з чотирьох комфортабельних залів: основного, банкетного, весільного і «морського», розрахованих на 90, 30, 25 і 300 гостей відповідно. Кожен зал виконаний в чудовому незвичайному стилі, що вражає своєю красою і неординарністю. Наприклад, банкетний зал - це точна копія з їдальнею в палаці князів Любомирських. Також, до послуг гостей окремий будиночок з мангалом, розрахований на 30 персон і комфортабельна літня тераса.

У ресторації можна замовити проведення будь-яких урочистих заходів. Банкети, фуршети, весілля, ювілеї, дні народження, дитячі свята, корпоративні вечірки пройдуть в кращих традиціях ресторанного обслуговування та якості. Кухарі закладу спеціалізуються на приготуванні страв європейської та української кухні.

Любителі активного відпочинку зможуть зіграти на території комплексу в більярд, гольф, теніс, боулінг, а також - отримати насолоду від справжньої фінської лазні і поплавати в професійному басейні. При недостатньому досвіді володіння тією чи іншою грою, надається допомога кваліфікованих інструкторів.
У готельно-розважальному спортивному комплексі «Хутір» збуваються мрії!


Відгуки 1

 
Ціни в меню: борщ 50, м’ясна тарілка 150, вінегрет 60. в чеку борщ 70, вінегрет 75, м’ясна тарілка 180.нас було троє.попросила розрахуватися готівкою.на питання, офіціантка сказала, що забула попередити про зміни цін.ви, якщо, розводите клієнтів, то хоча б не так нагло.дуже неприємно, їздимо до вас регулярно

Залиште свій відгук