Колиба

Тут з любов'ю та турботою відтворено настрій та атмосферу української оселі, яка дозволить по-справжньому відпочити від шаленого ритму міського життя та повсякденних турбот.

"Колиба" — це традиційна гуцульська дерев'яна споруда з колод, де знаходили притулок для відпочинку та ночівлі мисливці, чабани і лісоруби, які надовго піднімались у гори. Як і століття тому, колиби зачаровують відчуттям безмірної свободи та єднання з величчю природи.

Горяни вірили, що колиба — богоугодна споруда, яку опікують всі дванадцять апостолів. Тому при будівництві колиби лісоруби завжди враховували архітектурно число 12. Нашу колибу, основа якої восьмикутна, вінчає чотирикутний купол і шпиль — як звернення до Бога.

"Колиба" дещо адаптована до міста, однак її зруб виготовлений лісорубами без жодного цвяха — зі смереки, спеціально доставленої з гірських Карпат. Саме це і обумовлює екологічну чистоту споруди, теплу та затишну атмосферу і потужну позитивну енергетику всього комплексу.

Ресторан оснащений кількома залами на кожному з двох поверхів, які пристосовано для проведення банкетів та бізнес-зустрічей, є і літні майданчики — тераси та альтанки на відкритому повітрі.

Справжній комин у головному залі, мисливські аксесуари, коване металеве та різьблене дерев'яне оздоблення "Колиби", без сумніву, не залишить байдужим справжнього естета. Плазмові екрани у кожному залі та жива музика на будь-який смак зроблять очікування замовлення майже непомітним.

В літню пору завжди можна помилуватися надворі прохолодним водоспадом, неквапливим струмочком та маленьким ставочком з живою фореллю. Ще у нас є унікальний закритий мангал, саме на ньому готується ексклюзивний шашлик.

Страви готуються з екологічно чистих продуктів на джерельній воді та молочній сироватці. Вся їжа надзвичайно поживна, смачна та корисна. Завітайте в "Колибу" у Рівному та переконайтеся в цьому самі.


Відгуки 8

 
Прекрасний персонал.Смачна кухня.Адміністратор Анна - професіонал своєї справи.Святкування дня народження відбулося лише з позитивними емоціями.
 
Святкували весілля в цьому закладі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ЗАКЛАД!!!! Під час святкування нашого свята, весь персонал Колиби був п'яний, що було яскраво помітно коли прибирали зі столів - як кажуть бий посуду я плачу! Посеред свята вияснилось, що алкоголю в нас вже немає!!! Хоча алкоголю було більше ніж достатньо!!! А що вже казати про солодке, яке просто вкрали так само як і алкоголь!!! P.S.: порадувала тільки смачна кухня та музиканти!!!
 
Стосовно "НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ЗАКЛАД!!!!" погарячкував. Заклад дійсно вартий уваги як у гарному розміщенні закладу так і дизайну території та самого закладу. Персонал виконує свої функції якісно та професійно. Великий плюс для цього закладу, що реагують на дані відгуки, проводять роботу між персоналом, що тільки має позитивно впливати на роботу даного закладу. Музика - щира подяка дуету DELUXE за професіоналізм. На сьогодні конфлікт вичерпано, пояснення дані керівництвом закладу були вагомими та обснованими. Можна зробити один вагомий висновок, що заклад цінує кожного клієнта та намагається задовільнити його потреби.
 
Яка ціна з людини для святкування ДН?
 
яка ціна, з людини, святкування дня Народження?
 
На 07.05.2017 звільнено великий зал на 200 чоловік. Звертайтесь до адміністрації Колиби для попереднього замовлення залу на весілля
 
охорона у вас є?? чи потрібна?
 
Коли буваю в Рівне обов'язково в Колибу заходжу, гарний ресторан

Залиште свій відгук