Піцерія "На Гірці"

Пов'язані заклади

Бар-піцерія "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Броварня "Кружак"
Адреса: м.Рівне, вул. Тиха, 10
Міні-готель "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Піца-трак "Prima Pizza"
Адреса: м.Рівне
Ресторан-піцерія "La Riva"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Ресторація "Casa Nuova"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Тратторія "Trattoria da Ventotto"
Адреса: м.Рівне, вул. 16-го Липня, 71

 Щось новеньке від ресторанної мережі «Ventotto» - сімейна піцерія «На Гірці»!

Окрім завжди притаманних ресторанній мережі «Ventotto» стильного інтер’єру, затишної атмосфери, привітного персоналу, найсмачнішої італійської кухні, а також піци, яка готується за ретельно відібраними рецептами у печі на дровах, піцерія «На Гірці» відрізняється ще однією особливістю - СІМЕЙНОЮ спрямованістю.

В піцерію «На Гірці» приходять цілими родинами, тому для маленьких гостей вперше у Рівному розроблено спеціальне дитяче меню для ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ Вашої дитини! Лише найкращі продукти та мінімальна кількість спецій підкреслюють особливо природній та натуральний смак страв. А також сети-розмальовки, дитячий стіл, стільці для наймолодших, пеленальний столик для немовлят, велика літня тераса і найголовніше - наші професійні піцайоло проводять незабутні майстер класи з приготування піци!

Простора та затишна зала закладу ідеально підійде для першого побачення, пропозиції руки і серця, теплого вечора у сімейному колі, зустрічі з друзями, а також для святкування Вашого весілля, дорослого та дитячого днів народження, ювілею, корпоративу тощо.

Ласкаво просимо!

Что-то новенькое от ресторанной сети «Ventotto» - семейная пиццерия «На Горке»!

Кроме всегда присущих ресторанной сети «Ventotto» стильного интерьера, уютной атмосферы, приветливого персонала, крафтового пива «Кружак» с собственной пивоварни, вкусной итальянской кухни, а также пиццы, которая готовится по тщательно отобранным рецептам в печи на дровах, пиццерия «На Горке» отличается еще одной особенностью - семейной направленностью.

В пиццерию «На Горке» приходят целыми семьями, поэтому для маленьких гостей разработано специальное детское меню для ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ Вашего ребенка! Только лучшие продукты и минимальное количество специй подчеркивают особенно естественный и натуральный вкус блюд. А также сеты-раскраски, детский стол, стулья для самых маленьких, пеленальный столик для младенцев, большая летняя терраса и самое главное - наши профессиональные пиццайоло проводят незабываемые мастер-классы по приготовлению пиццы!

Просторный и уютный зал заведения идеально подойдет для первого свидания, предложения руки и сердца, теплого вечера в семейном кругу, встречи с друзьями, а также для празднования Вашей свадьбы, взрослого и детского дней рождения, юбилея, корпоратива и тому подобное.

Добро пожаловать!


Залиште свій відгук