Тратторія "Trattoria da Ventotto"

м.Рівне, вул. 16-го Липня, 71 [Карта]
11:00-00:00
2 зали, дитячий майданчик, літня тераса
10569

Пов'язані заклади

Бар-піцерія "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Броварня "Кружак"
Адреса: м.Рівне, вул. Тиха, 10
Міні-готель "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Піца-трак "Prima Pizza"
Адреса: м.Рівне
Піцерія "На Гірці"
Адреса: м.Рівне, Парк ім.Т.Шевченка, вул. Соборна, 3д
Ресторан-піцерія "La Riva"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Ресторація "Casa Nuova"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1

Тратторія - це не просто гарна назва, а найбільш популярні заклади в Італії. Це найкраще місце для дружніх сімейних трапез вихідного дня, ситних обідів у будні і незабутніх побачень.
Окрім завжди притаманних ресторанній мережі «Ventotto» стильного інтер’єру, затишної атмосфери, привітного персоналу, найсмачнішої італійської кухні, а також піци, яка готується за ретельно відібраними рецептами у печі на дровах, «Trattoria da Ventotto» має ще одну особливість.
В додаток до основного, ЩОМІСЯЦЯ на Вас чекатиме абсолютно інше, НОВЕ МЕНЮ італійської кухні з найвідомішими стравами різних регіонів Італії. Хочете спробувати справжній італійський хліб чіабата родом з Лігурії, чи домашні гарбузові ньокі з мідіями із Флоренції, або ж різотто з прошутто та артишоком з Тоскани, і на десерт поласувати шматочком шоколадного торту, приготованого без борошна? Відтепер Ви маєте змогу це зробити!

Чекаємо на Вас у «Trattoria da Ventotto»!

Траттория - это не просто красивое название, а наиболее популярные заведения в Италии. Это лучшее место для дружеских семейных трапез выходного дня, сытных обедов в будни и незабываемых свиданий.

Кроме всегда присущих ресторанной сети «Ventotto» стильного интерьера, уютной атмосферы, приветливого персонала, крафтового пива «Кружак» с собственной пивоварни, а также пиццы, которая готовится по тщательно отобранным рецептам в печи на дровах, «Trattoria da Ventotto» имеет еще одну особенность - это меню итальянской кухни с самыми известными блюдами разных регионов Италии! Хотите попробовать настоящий итальянский хлеб чиабатта родом из Лигурии, или домашние тыквенные ньокки с мидиями из Флоренции, или ризотто с прошутто и артишоком из Тосканы, и на десерт полакомиться кусочком шоколадного торта, приготовленного без муки? Теперь Вы можете это сделать!

Benvenuto!


Відгуки 1

 
Заходили на піцу...інтер'єр - супер, дуже гарно. Кухня також не розчарувала)

Залиште свій відгук