Ресторація "Casa Nuova"

Пов'язані заклади

Бар-піцерія "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Броварня "Кружак"
Адреса: м.Рівне, вул. Тиха, 10
Міні-готель "Pieno Piano"
Адреса: м. Рівнe, вул. Тиха, 10
Піца-трак "Prima Pizza"
Адреса: м.Рівне
Піцерія "На Гірці"
Адреса: м.Рівне, Парк ім.Т.Шевченка, вул. Соборна, 3д
Ресторан-піцерія "La Riva"
Адреса: м. Рівне, вул. Набережна, 1
Тратторія "Trattoria da Ventotto"
Адреса: м.Рівне, вул. 16-го Липня, 71

Ресторація "Casa Nuova" – це стилізований український заклад із українською гостинністю.

У Вашому розпорядженні знаходяться три затишні зали (включно із банкетною залою на 50 місць), дитячий майданчик, а також літній майданчик під кроною старого дерева з мальовничим видом на річку. Тут можна знайти місце для будь-якого заходу: весілля, дня народження, ювілею, конференції, презентації, корпоративу тощо. Привітний персонал зробить усе можливе для комфортного перебування у нашому закладі.

Меню ресторації "Casa Nuova" порадує Вас лише найсмачнішими стравами національної кухні, багато з яких готуються на мангалі, а також в українській печі на дровах.

За численними проханнями ресторація Casa Nuova додала в меню найпопулярніші серед наших гостей страви італійської кухні, а також справжню італійську піцу, яка готується у спеціально призначеній для цього окремій печі на дровах.

У ресторації "Casa Nuova" завжди раді вітати гостей.

Ласкаво просимо!

Ресторация "Casa Nuova" - это стилизованное украинское заведение с украинским гостеприимством.

В Вашем распоряжении находятся три уютных зала (включая банкетный зал на 50 мест), детская площадка, а также летняя площадка под кроной старого дерева с живописным видом на реку. Здесь можно найти место для любого мероприятия: свадьбы, дня рождения, юбилея, конференции, презентации, корпоратива и т.д.. Приветливый персонал сделает все возможное для комфортного пребывания в нашем заведении.

Меню ресторации "Casa Nuova" порадует Вас крафтовым пивом "Кружак" с собственной пивоварни и самыми вкусными блюдами национальной кухни, многие из которых готовятся на мангале, а также в украинской печи на дровах.

По многочисленным просьбам ресторация "Casa Nuova" добавила в меню самые популярные среди наших гостей блюда итальянской кухни, а также настоящую итальянскую пиццу, которая готовится в специально предназначенной для этого отдельной печи на дровах.

В ресторане "Casa Nuova" всегда рады приветствовать Гостей.

Добро пожаловать!


Залиште свій відгук